به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام مهدی طائب، رئیس قرارگاه راهبری عمار شب گذشته در سومین یادواره لاله های سرخ کویر یادبود ۵ شهید والامقام روستای حسن آباد از توابع بخش شهرآباد شهرستان بردسکن اظهار داشت: رزمندگان ما از نوابغ بودند و دیگر افرادی مثل همت، متوسلیان و... نخواهیم داشت و اینها افرادی بودند که هیچ جنگی یاد نداشتند و در مقابل قهرمانان آموزش و جنگ دنیا پیروز شدند.

وی با بیان اینکه چرا به ما حمله کردند آیا با نفت ما مشکل داشتند؟ اگر آنها از ما نفت می خواستند که از اول ما را تحریم نمی کردند، خاطرنشان کرد: ما که آمریکایی ها را تحریم نکردیم و زمانی که انقلاب پیروز شد ما به دنبال فروش نفت بودیم ولی آمریکا با وجود اینکه نفت ما را میخواست تحریم کرد پس اینها با ایران به لحاظ اقتصادی جنگ نداشتند.

رئیس قرارگاه راهبردی عمار با تاکید بر اینکه انقلاب ایران بر اساس یک شعار و فریادی پیروز شد که دشمنان هرگز نمی توانند با آن کنار بیایند، تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران به دنبال زمینه سازی ظهور حضرت مهدی (عج) است و آمریکایی ها با این مشکل دارند.

وی همچنین در ادامه اذعان کرد: در سال 68 جنگ تمام شده بود و فضای اقتصادی، سیاسی و... به هم ریخته بود و امام خمینی (ره) پیام دادند که باید تلاش شود که مشکلات مردم حل شود ولی مبادا این مشکلات موجب شود از هدف والا که مهیا کردن تحقق دولت جهانی امام زمان (عج) است غافل شویم.

طائب با اشاره به اینکه باید به نقطه ای برسیم که دشمن مانع ظهور، از قدرت ما آنقدر ضربه بخورد که آمدن امام زمان (عج) ممکن شود، عنوان کرد: باید به جایی برسیم که خانه خدا که بجای اینکه در دست دشمن باشد در دست دوستداران اهل بیت باشد تا امام زمان (عج) بتوانند در مکه ظهور کنند.

وی با بیان اینکه ملت ایران با فراری دادن شاه زمینه حضور امام خمینی (ره) را فراهم کردند، افزود: دشمن در این چهل سال انواع و اقسام توطئه ها را اجرا کرد ولی نتوانست جمهوری اسلامی ایران را ساقط کند.

رئیس قرارگاه عمار همچنین در ادامه تشریح کرد: ایران در ابتدای انقلاب با اسرائیل 2300 کیلومتر فاصله داشت بعد از چهل سال این فاصله به 150 کیلومتر رسیده است و یک تکان دیگر تا از بین بردن اسرائیل باقی مانده است.

وی با تاکید بر اینکه به نقطه ای رسیده ایم که رهبر انقلاب بیانیه گام دوم را داده اند و حالا باید گام دوم که تحقق ظهور است را برداریم، بیان کرد: دشمن به دنبال این است که در ذهن ما نهادینه کند که رسیدن به گام دوم امکان پذیر نیست و در داخل هم این از ما بهتران آیه یأس می خوانند که نباید ما با آمریکا درگیر شویم.

حجت الاسلام طائب ادامه داد: شش سال پیش گفتند که اگر می خواهیم مشکل آب خوردن ما حل شود باید کدخدا را ببینیم، کدخدا را هم دیدند ولی آب خوردن نه تنها حل نشد بلکه وضعیت آب خوردن خرابتر شد.

وی با اشاره به اینکه در گام دوم باید یک مجلس جوان پیرو خط شهدا تشکیل دهیم، تاکید کرد: باید افرادی در انتخابات پیش رو به مجلس بروند که امام زمان (عج) را قبول داشته باشند و پیرو راه شهدا باشند.

رئیس قرارگاه راهبردی عمار همچنین در ادامه ابراز کرد: امروزه برخی از افراد سن بالا در مجلس هستند که زمان رأی گیری حتی حال ندارد که دست خود را بر روی کلید رأی گیری فشار دهد این افراد باید جای خود را به جوانان بدهند.

وی در پایان با بیان اینکه شهدا منتظر اقدام ما برای گام دوم هستند و گام دوم با تسخیر قدس اتفاق می افتد، خاطرنشان کرد: اگر قدس در دست مسلمانان باشد آمریکا تضعیف خواهد شد و بعد از آن حرم امن الهی آزاد می شود و برای ظهور امام زمان (عج) امن خواهد شد.

انتهای پیام/