به گزارش صبح توس؛ سردار مجتبی غفور پور، جانشین فرمانده قرار گاه اجتماعی امنیتی شهید برونسی شب گذشته در سومین یادواره عرشیان خاکی در سالن حجاب سبزوار بابیان اینکه دشمن هر روز با توطئه ای در پی ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی است اظهار داشت: کشور ایران از ابتدای انقلاب تا کنون هرروز مورد هجوم فکری و فیزیکی قرارگرفته است.

وی بااشاره به اینکه دشمن از آرامش کشور و امنیتی که به واسطه جانفشانی شهدا در درون مرزهای ما ایجاد شده کلافه است تاکید کرد: آنچه امروز دشمن در پی آن است برهم زدن امنیت و اقتدار ایران است .

غفور پور در ادامه با بیان اینکه ایجاد فاصله بین مردم و رهبری نظام یکی از اصلی ترین ترفندهایی است که دشمن در راستا آن می کوشد برای آن بسیار نقشه کشیده است تصریح کرد: مردم با بصیرت ایران اسلامی فهمیده اند که با پیروی از فرامین ولی فقیه می توانند در برابر نقشه ها و توطئه های دشمن مصون بمانند.

وی با اشاره به شلوغی های اخیر در کشور و آشوب هایی که به بهانه گران شدن بنزین در برخی از شهرها ایجاد شد افزود: در این موضوع نیز تدبیر رهبر انقلاب بود که سبب شد تا کشور از ادامه اغتشاشات در امان بوده و مال و جان مردم بی گناه حفظ شود.

جانشین فرمانده قرار گاه اجتماعی امنیتی شهید برونسی به تحرکات دشمن در کشورهای منطقه نیز اشاره کرد و ادامه داد: ناامنی در منطقه و ایجاد جنگ های نیابتی توسط آمریکا و کشورهای هم پیمان با او موضوعی است که سال ها در پی ان بوده اند و به این زودی ها از آن دست برنخواهند داشت.

غفور پور همچنین با اشاره به جانفشانی و رشادت شهدا و رزمندگان اسلام در برهه های گوناگون از ابتدا انقلاب تا دفاع از حرم و وطن تاکید کرد: این رشادت ها هیچ گاه با مسائل مالی و مادی قابل جبران نیست.

انتهای پیام/