به گزارش صبح توس؛ علی رستمی معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه صبح امروز در مراسم اعزام نیروهای راهداری و امدادی به نقاط برف گیر این شهرستان که در محل اداره راهداری برگزار شد، اظهار کرد: مجموعه کسانی که در کنار هم و با جایگاههای مختلف برای تعامل و همکاری قرار گرفتند یک دل و منسجم هستند و تنها ماموریت و مسئولیتشان با یکدیگر تفاوت دارد، اما تمام این ماموریت ها باید منجر به این شود که شاهد ترافیکی آرام و روان در سطح محورهای مواصلاتی و بخصوص گردنه ها و نقاط برف گیر باشیم.

وی با بیان اینکه همه نهادها و دستگاههای اجرایی برای تحقق این مهم نیازمند تعامل و همکاری هستند، افزود: با توجه به اینکه شهرستان تربت حیدریه در کریدور جنوب به شمال کشور واقع شده و بعنوان دروازه جنوبی به مشهدالرضا علیه السلام همه ساله شاهد حضور زائران و مجاوران هستیم می طلبد در این فصل سرما تمام دستگاههای اجرایی و مرتبط با امکانات و تجهیزات لازم برای خدمت رسانی همچون سالهای گذشته در آماده باش باشند.

رستمی بیان کرد: از گرفتاری ها و کمبود های تجهیزاتی و لجستیکی و همچنین دستمزدهای پایین و حقوق های معوق و فعالیت شبانه روزی با خبریم اما بهر حال بضاعت شهرستان نیز به همین میزان است و تنها با همت و تلاش مجاهدانه بزرگمردانی در نیروهای راهداری، امدادی می توان امورات را پیگیری کرد.

فرماندار تربت حیدریه تاکید کرد: تلاش می کنیم با بروز رسانی و تعمیرات دستگاهها و تجهیزات موجود حوادث و سوانح را کاهش و شاهد ترافیکی روان و سهل برای زائران و مجاوران حریم قدس رضوی باشیم.

شهرستان ۲۳۰ هزار نفری تربت حیدریه در ۱۵۰ کیلومتری جنوب مشهد مقدس بعنوان دروازه جنوبی مشهدالرضا علیه السلام همه ساله شاهد عبور و تردد بیش از ۸ میلیون زائر است.

انتهای پیام/