به گزارش صبح توس؛ امیر سرتیپ دوم رضا آذریان، فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش صبح امروز طی دیدار کارکنان هوانیروزبا آیت‌الله علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی، به مناسبت 15 آذر، سالروز شهادت شهید کشوری و روز هوانیروز در دفتر نمایندگی ولی فقیه در خراسان رضوی، گفت: هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی در جایگاه رفیع و والایی قرار دارد.

وی افزود: در همه ابعاد از آمادگی و تجهیزات دفاعی خوب بهره مند هستیم.

 فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش به امکاناتی از جمله پرواز در شب، عملیات در شب و برد مناسب موشک اشاره کرد و اظهار کرد: تمامی عملیات اورهال کردن بالگردها توسط نیروهای داخلی اجرا می شود.

وی با بیان اینکه همگی نیروهای پا به رکاب و گوش به فرمان رهبری هستند افزود: در شرق کشور منطقه‌ای حدود 700 کیلومتر در پایگاه هوانیروز برای پشتیبانی هوایی داریم و شاهد هستیم امنیت مرزهای اسلامی فراتر از کشور ایران محقق شده است.

امیر آذریان تصریح کرد: ترفندهای دشمن را کامل رصد می کنیم و برای خنثی سازی آن برنامه ریزی داریم.

وی افزود: نیروهای جان بر کف ارتش جمهوری اسلامی هیچگاه اجازه تعرض به مرزهای کشور عزیزمان را نمی دهند و ارتش همواره گوش به فرمان فرمانده کل قوا است و آماده اطاعت از اوامر رهبری هستیم.

فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش ضمن تأکید بر اینکه ادامه دهنده مسیر شهدا هستیم خاطرنشان کرد: ارتش از روز اول پای انقلاب اسلامی ایستاده است و از دستاوردهای انقلاب اسلامی حراست خواهیم کرد.

وی ضمن اشاره به تجهیز و استقرار بالگردها افزود: تعمیر و نگهداری قطعات یگان های ارتشی بصورت کامل در داخل کشور پشتیبانی می شود.

امیر آذریان بیان کرد: بالگردها به موشک های دوربرد، نقطه زن و سامانه های دید در شب مجهز هستند و توانایی انجام عملیات هوایی در شب را داریم.

انتهای پیام/