به گزارش صبح توس؛ احسان سیاری، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خلیل آباد ظهر امروز در جمع خبرنگاران، با اعلام این خبر اظهار داشت: حاجیه خانم فاطمه ابراری والده مکرمه شهیدان مهدی و ابوالقاسم جعفریان، به رحمت الهی پیوست.

وی با بیان اینکه این مادر شهید در سن 85 سالگی به علت کهولت سن، دار فانی را وداع گفتند، خاطرنشان کرد: مراسم خاک‌سپاری پیکر مطهر مادر شهیدان جعفریان با حضور عموم مردم شهر خلیل‌آباد و جمعی از مسئولان انجام شد و پیکر این مادر شهید در جوار گلزار شهدای شهر خلیل آباد آرام گرفت.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خلیل آباد همچنین در ادامه تصریح کرد: شهید ابوالقاسم جعفریان در سال 1362 و شهید مهدی جعفریان درسال 1365 در جبهه های منطقه فکه و قلاویزان به شهادت رسیده اند.

وی اذعان کرد: در مراسم تشیع باشکوه پیکر این مادر شهیدان، امام جمعه و مدیران اجرایی شهرستان، اعم از فرماندار و روسای ادارات و نهادها و اقشار مختلف مردم از جمله بازاریان، کشاورزان و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و نیروهای نظامی و انتظامی شرکت داشتند.

سیاری در پایان عنوان کرد: مراسم ترحیم برای مادر شهیدان جعفریان، امروز و فردا 11 و 12 بهمن ماه 98 در شهر خلیل آباد برگزار می‌شود.

انتهای پیام/