به گزارش صبح توس؛ پس از کش‌وقوس‌های فراوان و البته حاشیه‌های بسیار زیاد یکی از واحدهای پردیس خواهران دانشگاه تربیت‌معلم استان خراسان رضوی در نیشابور از ابتدای مهرماه آغاز به کارکرده است.

یکی از مشکلات شروع به فعالیت این پردیس مکان دانشگاه بود که با رایزنی بزرگان شهر درنهایت با موافقت کمیته امداد امام خمینی (ره) خوابگاه مرحوم عزیزی در اختیار دانشگاه تربیت‌معلم با قرارداد ماهانه 110 میلیون ریال واگذار شد که بنا به گفته رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) نیشابور دو نماینده فعلی نیز پشت آن را برای تضمین پرداخت امضا کرده‌اند.

اما حال و پس از بیش از دو ماه از راه‌اندازی این پردیس هنوز اجاره‌ای به کمیته امداد پرداخت‌نشده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) نیشابور در گفت‌وگو با صبح توس دراین‌باره گفت: هنوز این اجاره پرداخت‌نشده است ولی ظاهراً مشکل اعتباری برای پردیس وجود ندارد و منتظر دریافت مجوز از رئیس پردیس استان خراسان رضوی هستند.

هادی محمدیان افزود: این موضوع مورد پیگیری ما هم به‌صورت مستقیم و هم از طریق دو نماینده بوده است، ما اجازه نمی‌دهیم حقی از محرومین ضایع شود.

وی افزود: پشتیبانی ما در کمیته امداد خمینی (ره) شما خبرنگاران هستید، کمیته امداد نهادی از محرومین است و شاید کسانی بخواهند ما را اذیت کنند ولی تا وقتی شماها هستید ما نگران نیستیم.

رئیس مرکز آموزش عالی دانشور نیشابور دانشگاه فرهنگیان در این رابطه نیز گفت: ما مستأجر کمیته امداد هستیم و به آن‌ها بدهی داریم و حق با آن‌ها است و باید این بدهی استیفا شود و ما نیز به‌شدت دنبال این امر هستیم.

احمد رئوفیان خاطرنشان کرد: منتظر مجوز پرداخت هستیم و ان شاء الله به‌زودی خبرهای خوبی برای آن‌ها خواهیم داشت و دستور پرداخت صادر خواهد شد و بدهی خودمان را پرداخت خواهیم کرد.

انتهای پیام/