به گزارش صبح توس؛ عباس نظافتی، فرمانده انتظامی بردسکن صبح امروز در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار داشت: با کسب خبری مبنی بر سرقت ادوات کشاورزی از محل چاه موتوری در حوزه بخش انابد این شهرستان مأموران پاسگاه انتظامی انابد به منظور بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: مأموران با بررسی محل و با استفاده از آثار به جا مانده از محل سرقت و با اشرافیت اطلاعات، دو نفر سارق مربوطه را شناسایی و با هماهنگی قضایی نامبردگان در یک عملیات غافلگیرانه در مخفی‌گاه خود دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی بردسکن با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه سارقان مقادیر قابل توجهی ادوات کشاورزی کشف شد، تصریح کرد: این ادوات شامل یک دستگاه تریلر کشاورزی به همراه ادوات مربوطه، یک دستگاه علف زن، یک دستگاه کولر آبی، فرقان، چراغ قوه و... بود.

وی در پایان با اشاره به اعتراف سارقان ادوات کشاورزی و اعزام آنان به دادسرا، اذعان کرد: به کشاورزان عزیز توصیه می شود با توجه به پایان فصل برداشت محصولات و تردد کمتر کشاورزان به محل نسبت به گسیل ادوات کشاورزی به محل‌های مطمئن اقدام تا از دستبرد احتمالی سارقان پیشگیری شود.

انتهای پیام/