به گزارش صبح توس؛ رضا خواجه نائینی، معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد مقدس در همایش «بسیج، 40 سال جهاد، خدمت» که تالار شهر مشهد برگزار شد اظهار کرد: چند سالی است که نام‌گذاری سال ها توسط مقام معظم رهبری بر محور مسائل اقتصادی مطرح شده است لذا همه ما باید بکوشیم تا تولید و اقتصاد کشور رونق بگیرد که این امر بدون کار جهادی ممکن نیست.

وی خاطر نشان کرد: وقتی می گوییم بسیج و کار بسیجی یعنی دیگر وقت و خستگی معنی ندارد و حتی در حاشیه شهر مثل کشف رود وقت و هزینه صرف کنی بدون انتظار از کسی از طرف دیگر کار جهادی یعنی قوانین دست و پاگیر را کنار گذاشتن و به مردم خدمت کردن.

معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد مقدس تصریح کرد: طی چند سال گذشته وضعیت شهرداری مشهد از یک شهرداری بدهکار تبدیل شده است به شهرداری که هر هفته شاهد یک افتتاح جدید هستیم و سعی شده است تا این پروژه ها به طور متوازن در سطح شهر مشهد تقسیم شود.

خواجه نائینی با بیان اینکه ما در سال آینده یک رشد دو رقمی در شهرداری مشهد رقم خواهیم زد، گفت: خوشبختانه در مشهد و استان یک روحیه جهادی حاکم شده است و طی سالیان اخیر هماهنگی و همکاری خوبی توسط دستگاه های مختلف استان شاهد بوده ایم.

وی در پایان یادآور شد: امیدواریم که این هماهنگی پا بر جا باشد و دلیل اینکه در مشهد در اغتشاش های اخیر شاهد کمترین خسارت بودیم همین هماهنگی دستگاه های مختلف و حضور مردم بود.

انتهای پیام/