به گزارش صبح توس؛ مسعود برازنده، سرپرست جمعیت هلال احمر قوچان عصر امروز در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: در ساعت ۱۹:۴۵ دقیقه روز گذشته در محور قوچان به چناران و در محدوده روستای محمد آباد دو دستگاه خودروی سواری با یکدیگر برخورد کردند که منجر به مصدومیت پنج نفر شد.

وی با بیان اینکه عوامل پایگاه شهید یوسف کلاهدوز با خودروهای ست نجات و آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند، ادامه داد:  بعد از رها سازی مصدومین توسط خودرو ست نجات و انجام اقدامات پیش بیمارستانی لازم و با همکاری عوامل اورژانس ۱۱۵ مصدومین این حادثه برای مداوای بیشتر به بیمارستان موسی بن جعفر (ع) قوچان منتقل شدند.

در ادامه حسنعلی ولی زاده، رئیس سازمان خدمات ایمنی و  آتش نشانی قوچان در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به حادثه تلخ دیگری که در محور قوچان به درگز رخ داد، گفت: در برخورد یکدستگاه خودروی سواری پژو پارس با یک دستگاه کامیون حمل سوخت در محور قوچان درگز و در حدفاصل روستای شورک 5 نفر کشته و مصدوم شدند.

وی با بیان اینکه سه نفر از سرنشینان این حادثه در دم جان باخته بودند، خاطر نشان کرد: پس از عملیات رهاسازی، دو مصدوم این حادثه که بشدت مجروح شده بودند توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل و سه سرنشین کشته شده نیز به مسئولین ذیربط تحویل داده شد.

لازم به ذکر است در طی یک هفته اخیر علاوه بر این این دو حادثه، در یک حادثه برخورد خودروی سواری لیفان با تریلی در محور قوچان درگز یک نفر کشته و در سه حادثه دیگر در محورقوچان مشهد 9 نفر مصدوم شدند.

انتهای پیام/