حجت‌الاسلام سیدمحمد سلطانی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در گفت‌وگو با صبح‌توس، در حاشیه مراسم راهپیمایی 13 آبان ماه در مشهد اظهار کرد: حرکت مردمی و دانش‌آموزی و راهپیمایی 13 آبان پیامی برای مسئولان و دولتمردان دارد و مردم دارد و پیامی هم برای دشمن و استکبار جهانی دارد.

وی افزود: باید پشت سر ولایت فقیه و رهنمودهای مقام معظم رهبری و بکار بستن دستورات معظم له باشیم چراکه تضمین نظام اسلامی و انقلاب است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: همه مردم با عمل به این دستورات از سوی مسئولان دلگرم می‌شوند و متحد و یکپارچه در برابر دشمن ایستادگی خواهند کرد.

وی افزود: این راهپیمایی پیامی که برای دشمن دارد این است که ملت ایران پس از گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی هنوز پایبند به نظام اسلامی است و با همه تهدیدات، تحریم های ظالمانه، جنایات و هزینه در توطئه های منطقه‌ای مانند داعش و فتنه های منطقه، ملت با قدرت و امید به آینده ایستاده است و شعار مرگ بر آمریکا را فراموش نکرده است.

حجت‌الاسلام سلطانی با بیان اینکه رسیدکی به امور فقرا و نیازمندان در کنار خدمت خالصانه به مردم انجام شود تصریح کرد: باید این اتحاد و انسام را حفظ کنیم و قطعا مسئولان بایستی به فکر مردم انقلابی و ولایتمدار بیش از پیش باشند تا گره های کور زندگی مانند بیکاری، ازدواج و مسکن حل و فصل شوند.

انتهای پیام/