به گزارش صبح توس؛ سید علی حسین زاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان رشتخوار صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار ما در رابطه با حادثه رانندگی شب گذشته در محور رشتخوار  به تربت حیدریه گفت: برخورد ۲ دستگاه موتور سیکلت و واژگونی خودروی سواری پراید در محور رشتخوار _تربت حیدریه منجر به فوت ۲ سرنشین موتوری و مصدومیت ۳ نفر از سرنشینان خودروی سواری پراید شد.

وی در تشریح این خبر افزود: با توجه به اعلام حادثه رانندگی شب گذشته در کیلومتر 20 محور رشتخوار به تربت حیدریه اکیپی امدادی به همراه یک دستگاه آمبولانس از پایگاه جاده ای شهید رسولی این شهرستان به محل حادثه اعزام شد.


حسین زاده با اشاره به اینکه به  ۲ مصدوم خودروی سواری پراید که از جرحات کمتری برخودار بودند در محل حادثه امداد رسانی لازم انجام شد، افزود: ۳ مصدوم از ۵ مصدوم این حادثه پس از امدادرسانی عوامل پایگاه جاده ای شهید رسولی و اورژانس شهرستان رشتخوار به مراکز درمانی منتقل شدند، که ۲ سرنشین موتوری این حادثه که از شدت جراحات بیشتری برخودار بودند متاسفانه در مسیر انتقال به مراکز ذرمانی جان باختند.


در آستانه فصل برداشت زعفران رانندگان دقت بیشتری به اجرای قوانین راهنمایی و رانندگی داشته باشند

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان با توجه به قرار گرفتن در آستانه فصل برداشت زعفران و افزایش تردد در مسیرهای ارتباطی شهرستان از رانندگان خواست تا نسبت به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی دقت بیشتری داشته باشند.


انتهای پیام/