به گزارش صبح توس؛ هفتمین جلسه شورای اداری شهرستان رشتخوار صبح امروز با حضور جمعی از مسئولین استانی و اداری شهرستان رشتخوار در محل سالن اجتماعات فرمانداری رشتخوار برگزار شد.

علیرضا قامتی مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری خراسان رضوی در جمع مسئولین و دانش آموزان حاضر در این جلسه با تسلیت ایام اربعین حسینی گفت:  همایش اربعین حسینی برای دفاع از بینش و تفکر حسینی است، همایش و قیام اربعین حسینی که امروز در کل دنیا در حال شکل گیری است، تنها گزینه روی میز ما در تقابل با تمام دسیسه های آمریکا و دشمنان اسلام است.

وی در ادامه با اشاره به اینه کشور ما در طول 8 سال دفاع مقدس به طور مستقیم با 40 کشور دنیا در حال جنگ بوده است، افزود: ما در یک جنگ نابرابر موفق شدیم و این پیروی مویثر نبود مگر با رهبری رهبر کبیر انقلاب اسلامی و رهنمودهای مقام معظم رهبری که تمام آنچه دشمن برنامه ریزی کرده بود را با شکشت مواجه کرد.

قامتی با تاکید بر اینکه امروز دشمن عرصه نبرد را به حوزه های دیگر  بر علیه کشور ما کشانده است، اظهار داشت: دشمن در عرصه اقتصادی انواع و اقسام تحریم ها روا داشته که در عرضه بین الملل هیچ وجه قانونی ندارد، در عرصه جنگ نرم تمام رسانه های دنیا را بکار گرفته و هجمه های زیادی را بر علیه کشور ما به کار گرفته است، که الحمدلله با رهنمودهای مقام معظم رهبری با پشتوانه مردم این تلاش ها بی ثمر و با شکست مواجه شده است.

مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری خراسان رضوی همچنین با اشاره به اینکه آمریکا بیشترین بودجه نظامی دنیا را با صرف هزینه 700 میلیارد دلاری در این حوزه دارد، اظهار داشت: این بودجه و درآمدهای حاصل از فروش سلاح سیطنت های آمریکا را برای ایجاد جنگ و فروش صلاح و درآمد زایی از این طریق افزایش داده است، به طوری که بیشترین خرید سلاح این کشور برای جنگ بین مسلمانان و با محوریت کشور عربستان در حال انجام است.


وی با تاکید بر این موضوع که امروز دشمن به خوبی متوجه شده است، که امروز هر سختی متوجه ایران اسلامی شود، مردم از رهبری خود جدا نخواهند شد، افزود: امروز هر سختی که دشمن بر مردم و نظام ما تحمیل کند وحدت و انسجام ما بیشتر از پیش خواهد شد.
انتهای پیام/