به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه شهرستان رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن ابی طالب شهر رشتخوار ضمن تسلیت پیشاپیش ایام اربعین حسینی، با اشاره به ناامیدی امروز دشمن در پیشبرد اهداف خود علیه ایران و دنبال میانجگری کردن از طریق برخی از کشورها گفت:  بحث مذاکره با آمریکا و عیادی آمریکا امروز به بن بست رسیده است آنها امروز به دنبال راهکارهایی هستند که به صلح بیانجامد.

وی در همچنین یادآور شد: امروز با رهنمود های مقام رهبری و بصیرت مردم، دشمن ایران درحال عقب تشینی است، انشالله شرایطی به نحو در حال پیش رفتن است که به زودی مسیر برای آزادی قدس شریف نیز فراهم خواهد شد.

حجت الاسلام حسن جهانشیری ذر ادامه با تاکید بر اینکه در چهل ساله اول انقلاب بسیاری از کارها به نحو احسنت انجام شده و در ادامه کار در چهل ساله دوم مسیرها برای ادامه کار مشخص است. اذعان داشت: تقویت جغرافیای محور مقاومت به نحوی بوده که امروز باعث امنیت در جبهه مقاومت شده است، در مرحله اول این امنیت به برکت انقلاب اسلامی ایران حاصل شده است.

وی با اشاره به اینکه دشمن همواره در طول تاریخ به دنبال ضربه زدن به کشور ما بوده است، و امروز افزایش قدرت نظامی لازمه راه هر کشوری است، اذعان داشت: حملات جنگ جهانی اول و دوم و در ۸ سال دفاع مقدس این ها مسائلی بود که نیاز است که تمهیداتی اندیشیده شود، امروز جبهه مقاومت و حفظ  امنیت کشور باعث شده که دشمنان ایران اسلامی در بسیاری از مسائل عقب نشینی کنند و کوتاه بیایند.

وی همچنین در ادامه این مطلب یاداور شد: امروز ایران اسلامی شرایطی دارد، که جبهه های اسلامی کشور های لبنان، عراق، یمن، فلسطین و ... در حال حمایت از ایران اسلامی هستند.

امام جمعه رشتخوار در پایان تصریح کرد: بحث مدیران پروازی شهرستان، خوشبختانه این برنامه به صورت استانی از استانداری درحال پیگیریست، که علاوه بر زحمات مدیران پیشین مسوئلان امر تلاش کنند امروز مدیران جایگزین شوند که قدر این مردم را بدانند، و بیش از پیش برای عمران و آبادانی شهرستان تلاش کنند.

انتهای پیام/