به گزارش صبح توس؛  آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی، صبح امروز با فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی خراسان رضوی در دفتر خود دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی اظهار کرد: نیروی انتظامی محور اقتدار و صف مقدم برای مقابله با جریانات علیه نظام جمهوری اسلامی ایران است. چنانچه ماهی در داخل آب به خشکی فکر نمی‌کند، جامعه در امنیت نیز نمی‌تواند ناامنی را تصور کند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی خطاب به فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی خراسان،  گفت: انگیزه پلیس نباید، مقام، پول و درجه باشد، خوشبختانه شما نیت و انگیزه خدایی دارید و به امر ولی فقیه که حجت امام زمان(عج) و فرمانده کل قوا است در حال خدمت هستید. با نگاه به شما دلاوران انگیزه‌دار می‌توان به مظلومیت اهل بیت(ع) پی‌برد چرا که امام علی(ع) و امام حسن(ع) نیروهای متدین، دلاور و از خود گذشته‌ای همچون شما نداشتند.

وی با اشاره به سخن امام خمینی(ره) در واکنش به بسیجیانی که خود را سربازان امام عنوان می‌کردند، بیان کرد: امام(ره) با شنیدن صدای این بسیجیان گفتند: «اگر در زمان امام حسن(ع) ده نفر مثل این افراد وجود داشت، امام حسن(ع) این قدر مظلومانه به شهادت نمی‌رسیدند».

آیت‌الله علم‌الهدی در پایان گفت: ما در نیروهای انقلابی ریزش داشتیم و تعدادی از انقلابی‌ها ضد انقلاب شدند اما در نیروی انتظامی چنین موردی را علی‌رغم مشکلات و آشوب‌هایی که تجربه کردیم، نداشتیم و این افتخار بزرگی برای نیروی انتظامی جمهوری اسلامی است.

در ادامه سردار محمدکاظم تقوی، فرمانده نیروی انتظامی استان خراسان رضوی، در این دیدار ضمن تسلیت ایام شهادت امام حسن مجتبی(ع)، اظهار کرد: مجاهدان فی سبیل لله خراسان رضوی در قالب‌های گوناگونی در راستای اعتلای ارزش‌های جمهوری اسلامی مجاهدت می‌کنند و به جهت مجاهدت نیروهای مرزبانی خراسان رضوی، در سال جاری کمترین ورود مواد مخدر به کشور را داشتیم.

وی با بیان اینکه در راستای امنیت اجتماعی، نرم‌افزارهایی را برای کنترل فضای مجازی ایجاد کردیم، افزود: در بخش پلیس راهور از سال گذشته موفقیت کمتری نسبت به سال گذشته داشتیم، اما همه سعی و تلاش خود را برای ارائه خدمات بهتر به زائرین، در دهه پایانی صفر انجام خواهیم داد.

انتهای پیام/