به گزارش صبح توس؛ سرهنگ قدیر مصرخانی عصر امروز در جمع خبرنگاران ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: به مناسبت هفته نیروی انتظامی بیش از 50 برنامه فرهنگی، اجتماعی و آموزشی از جمله غبارروبی مزار شهدا، تجلیل از نمونه های ترافیکی، پیاده روی خانوادگی، برپایی چادرهای خدماتی، افتتاح کلانتری، صبحگاه مشترک، تجلیل از خیرین امنیت ساز و کارمندان و پرسنل نمونه، عیادت از بیماران، دیدار با خانواده شهدا و همایش همیاران پلیس در این شهرستان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه روز یکشنبه چهاردهم مهرماه ساختمان جدید کلانتری 12 افتتاح و این کلانتری از میدان فلسطین به جاده منتهی به سد تبارک واقع روستای هی هی منتقل خواهد شد، ادامه داد: باتوجه به نیاز شهرستان از طریق مسئولین شهرستانی، استانی و کشوری در حال پیگیری برای کسب مجوز افزایش کلانتری های شهرستان هستیم.

وی با بیان اینکه روزانه حدود شش سرقت در این شهرستان رخ می دهد که 89 درصد سرقت ها کشف می شود، افزود: عدم رعایت نکات ایمنی توسط مردم عامل اصلی بسیاری از سرقت ها بوده و متاسفانه گاهی اوقات ساده ترین نکات ایمنی نیز از سوی شهروندان رعایت نمی شود که در صورت رعایت این نکات ایمنی بسیاری از سرقت ها به وقوع نمی پیوندد.

فرمانده نیروی انتظامی قوچان با بیان اینکه 171 عنوان تخلف رانندگی وجود دارد، خاطر نشان کرد: متاسفانه علیرغم ترافیک در خیابان های اصلی و تذکرات فراوان، پارک دوبل و توقف در ایستگاه اتوبوس، بیشترین آمار تخلفات رانندگی در این شهرستان را به خود اختصاص داده است.

سرهنگ قدیر مصرخانی در پایان با بیان اینکه 126 هزار خودروی سواری و بیش از 27 هزار موتورسیکلت در این شهرستان پلاک گذاری شده اند، گفت: طبق قانون، در وهله اول احراز سکونت و در وهله دوم محل صدور شناسنامه ملاک شماره گذاری و پلاک خودروها قرار می گیرد.

انتهای پیام/