به گزارش صبح توس؛ مسعود برازنده، سرپرست جمعیت هلال احمر قوچان در گفتگو با خبرنگار ما با تشریح حوادث رانندگی یک هفته اخیر محورهای مواصلاتی این شهرستان اظهار داشت: در  سه حادثه رانندگی در محور قوچان فاروج و یک حادثه در محور قوچان مشهد، 12 نفر مصدوم و زخمی شدند که امدادرسانی به مصدومان این حوادث، توسط امدادگران هلال احمر و اورژانس انجام شد.

وی ادامه داد: در اولین حادثه که در محور قوچان فاروج رخ داد، یکدستگاه خودروی سواری سمند دچار واژگونی شد و تنها مصدوم این حادثه توسط عوامل پایگاه امداد جاده ای شهید بابامحمد رستمی به بیمارستان منتقل شد.

وی افزود: در حادثه دوم و در اثر برخورد یک دستگاه پراید با بلوکه های سیمانی جاده ای در محور قوچان فاروج نیز دو سرنشین این خودرو دچار مصدومیت شدند که توسط امدادگران به بیمارستان موسی بن جعفر(ع) قوچان منتقل شدند.

سرپرست جمعیت هلال احمر قوچان با اشاره به حادثه سوم نیز خاطر نشان کرد: در حادثه برخورد دو خودروی سواری پژو پارس با کامیون در محور قوچان مشهد و در حدفاصل جاده قوچان به چناران نیز هفت سرنشین این خودروها دچار مصدومیت شدند که توسط عوامل اورژانس و هلال احمر به بیمارستان موسی بن جعفر(ع) قوچان منتقل شدند.

مسعود برازنده در پایان گفت: حادثه چهارم نیز در محور قوچان به فاروج رخ داد که متاسفانه یکدستگاه خودروی سواری پژو 206 دچار واژگونی شد و دو نفر از سرنشینان این خودرو دچار مصدومیت شدند که توسط عوامل پایگاه شهید بابامحمد رستمی و پایگاه امام رضا(ع) فاروج امدادرسانی انجام شد.

محور مواصلاتی قوچان فاروج که دروازه ورود به خراسان رضوی از مسیر غرب است، یکی از حادثه خیز ترین جاده های خراسان رضوی می باشد.

انتهای  پیام/