به گزارش صبح توس؛ اردشیرکارآمد، رئیس شبکه بهداشت و درمان قوچان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: 4 تن مواد غذایی توقیفی و ضبط شده توسط بازرسین بهداشت محیط واحد بهداشت محیط و حرفه ای این شبکه، با حضور نمایندگان ارگان ها و نهادهای دولتی از جمله فرمانداری، دادستانی و دادگستری، تعزیرات حکومتی معدوم و امحا شد.

وی ادامه داد: این حجم از مواد غذایی فاسد و غیرقابل مصرف انسانی از سطح مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، کارگاه ها، کارخانجات، و اماکن عمومی تحت پوشش این شهرستان کشف و ضبط شده بود که پس از انتقال مواد به معدن زباله شهرداری، چهار تن مواد غذایی فاسد و غیرقابل مصرف امحاء شد.

وی در ادامه با اشاره به کمک هفت میلیاردری یک خیر گمنام برای راه اندازی مرکز آی سی یو نوزادان در این شهرستان نیز افزود: باتوجه به تمایل این خیرگمنام، این مبلغ صرف ساخت و راه اندازی آی سی یو نوزادان بیمارستان موسی بن جعفر(ع) قوچان خواهد شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان قوچان خاطر نشان کرد: هیچ توفیقی برای انسان بالاتر از مشارکت در امور خیر و کمک به نیازمندان جامعه نیست و امیدواریم این گونه اقدامات منجر به ترویج و گسترش فرهنگ انفاق و نوعدوستی شود.

کارآمد در پایان گفت: خیرین سلامت می توانند برای کمک به ساخت، تکمیل و  راه اندازی هر چه سریعتر پروژه های در حال اجری این شبکه همچون شیمی درمانی، دیالیز و ... به مجمع خیرین سلامت شهرستان قوچان مراجعه کنند.

انتهای پیام/