به گزارش صبح توس؛حسین بیات مختاری صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی سبزوار به مناسبت هفته نیروی انتظامی با بیان اینکه امروز جهت جرائم متفاوت شده است اظهارداشت: بر این اساس جرائم سایبری با رشد 125 درصدی مواجهه بوده که البته کشفیات این موضوع هم به همین مقدار افزایش داشته است.

وی با اشاره به اینکه حرکت پلیس در چند سال اخیر رو به جلو و پیشرفت بوده است تاکید کرد: اعتماد مردم یکی از مهم ترین اولویت های پلیس بوده و بر این اساس شعار امسال هفته نیروی انتظامی" پلیس هوشمند، امین مردم "انتخاب شده است.

بیات مختاری در ادامه با اشاره اینکه از ابتدای امسال تا کنون بیش از سی و چهار هزار و پانصد تماس با مرکز 110شهرستان برقرار شده است عنوان کرد: این رقم به صورت میانگین روزانه 185 ماموریت را برای همکاران پلیس در پی داشته است که رشد 48درصدی آن نشان از اعتماد مردم به خدمت گزاران خود در نیروی انتظامی دارد.

فرمانده انتظامی سبزوار همچنین به کاهش 50درصدی تصادفات فوتی در داخل شهرستان و کاهش 53درصدی تصادفات برون شهری منجر به فوت اشاره کرد و افزود: این مهم با تلاش شبانه روزی همکاران راهنمایی و رانندگی و راهور به دست آمده است.

وی در ادامه با بیان اینکه در کشفیات مواد مخدر رشد 143درصدی در شهرستان ثبت شده است تاکید کرد: با حضور همه جانبه نیروهای پلیس جاده های مواصلاتی برای قاچاقچیان مواد مخدر نا امن و گذر گاهی غیر مطمئن شده است.

انتهای پیام/