به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام علی ناهیدی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهرستان خلیل آباد ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، اظهار داشت: خدمات و سیمای تحولی ناجا و تنوع وظایف عدیده این نهاد که به شدت قابل دفاع است در یک خطبه و ظرف چند دقیقه نمی توان حق مطلب را ادا کرد.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی برای تأمین جامع امنیت مردم در بخش های مختلف تاکنون بیش از ۱۳ هزار و ۲۲ هزار جانباز تقدیم انقلاب شکوهمند اسلامی کرده است، خاطرنشان کرد: فعالیت نیروی انتظامی به لحاظ تنوع در بخش های مختلف از حد تصور خارج است.

خطیب جمعه خلیل آباد با تأکید بر اینکه مردم ما قدرشناس این چهره های خدوم نیروی انتظامی که در بیابان مرزها و جاهای مختلف شب از روز نمی شناسند هستند، تصریح کرد: پلیس در عرصه های مختلف نظیر پیشگیری، مبارزه با مواد مخدر، اطلاعات و امنیت عمومی، دیپلماتیک، مهاجرت و اتباع خارجی، فتا، قضایی، مرزبانی، فرودگاه، آگاهی و... مستقر و خدمات رسانی می کند.

وی با اشاره به اینکه پلیس نیرویی وفادار، مقاوم، شجاع و حاضر در عرصه های مختلف است، اذعان کرد: باید با نیروی انتظامی در بخش های مختلف همراهی و همکاری داشته باشیم و از زحمات پلیس ناجا تقدیر و تشکر کرد.

 

ناهیدی در ادامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان سپاه شهرهای مختلف کشور، عنوان کرد: سپاه نهاد و سازمان معیار در بین نهادهای انقلابی است و راز آن حرکت صحیح در مسیر انقلاب اسلامی در طول چهل سال انقلاب است.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری فرمودند که نهادهای دیگر باید سپاه را در حرکت جهادی معیار خود قرار دهند و سپاه در این مسیر هیچ انحرافی نداشته است، تشریح کرد: رهبر معظم انقلاب همچنین فرمودند که رویش های سپاه به ریزش های آن غلبه داشته است و هر نهادی با ریزش هایی روبروست ولی در سپاه رویش بیشتری داشته است.

امام جمعه خلیل آباد با تأکید بر اینکه در سر دوراهی تعالی و پیشرفت، سپاه توانسته خود را بالا بکشد و تعالی را طی کند، بیان کرد: در شرایطی که درگیر تحریم های آمریکایی هستیم بخش مهمی از پیشرفت ها مدیون سپاه پاسداران است.

وی همچنین با بیان اینکه حضور به موقع در خدمات رسانی در زمان بلایای طبیعی و تلاش برای حفظ معنویت از جمله ویژگی های سپاه است، تأکید کرد: روحیه سپاه باید جوان بماند و آمادگی برای مواجه با حوادث بزرگ‌تر داشته باشد و نباید از دشمن ترسید.

انتهای پیام/