به گزارش صبح توس؛حسن دهقانی امیرآبادی، ظهر امروز در حاشیه برگزاری جشن عاطفه ها در گفتگو با خبرنگاران با تشریح جزئیات برگزاری این جشن و کمک های مردمی قوچان به نیازمندان گفت: خوشبختانه اقدامات و پیگیری های بسیار خوبی برای برگزاری جشن عاطفه ها در قوچان انجام و جلسات متعددی با معاونت پرورشی آموزش و پرورش قوچان برگزار و 13 هزار پاکت جمع آوری کمک و هدایای نقدی ویژه دانش آموزان به مدارس ارسال شده است.

وی افزود:  پس از جمع آوری این پاکت ها، 100درصد مبالغ جمع آوری شده بعلاوه پنج درصد کمک مالی تشویقی کمیته امداد به خود مدارس برگشت داده خواهد شد تا به دانش آموزان نیازمند هدیه شود.

وی تصریح کرد: تا به امروز بیش از چهار میلیارد ریال کمک نقدی و غیرنقدی  توسط مراکز خیریه و دو میلیارد ریال نیز توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) قوچان در جشن عاطفه ها جمع آوری شده که نسبت به سال گذشته 35 درصد رشد داشته است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) قوچان با بیان اینکه هزار دانش آموز تحت پوشش داریم که 350 نفر از این تعداد یتیم می باشند، خاطر نشان کرد: 135 دانشجوی قوچانی تحت پوشش کمیته امداد می باشند که تعداد 60 نفر از این دانشجویان نیز یتیم می باشند.

دهقانی امیرآبادی در پایان با بیان اینکه هربسته اهدایی به دانش آموزان نیازمند شامل نوشت افزار و لوازم التحریر و در برخی بسته ها نیز شامل کفش و لباس می باشد، گفت: بخش اعظم کمک های جمع آوری توزیع شده و بخش باقیمانده کمک ها نیز به زودی توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/