رمضانعلی اخوان در گفت و گو با  صبح توس؛ با بیان اینکه گروههای جهادی پزشکی به صورت مستمر ساماندهی شده و به مناطق محروم و کم برخوردار اعزام میشودند اظهارداشت: در دوره سه ماهه تابستان 98 بیش ازیک هزار و پانصد بیمار توسط پزشکان بسیجی به صورت رایگان ویزیت شده اند.

وی با اشاره به حضور داوطلبانه و بسیجی پزشکان و تیم های پزشکی در اردوهای جهادی ابراز کرد: از جمله اقداماتی که در کنار اردوهای جهادی بسیجیان در مناطق محروم انجام می شود هماهنگی جهت حضور پزشکان و پرستاران است تا علاوه بر حل مشکلات عمرانی مناطق پیشگیری ها در جهت شیوع بیماری ها نیز انجام شود.

اخوان در ادامه به حضور 16 تیم پزشکی همراه با تجهیزات لازم در مناطق روداب و بخش های مختلف شهر سبزوار اشاره کرد و افزود: بیماران مراجعه کننده پس از معاینات اولیه در صورت وجود بیماری حاد و یا پیشرفته به پزشکان متخصص ارجاع داده می شوند.

مسئول بسیج جامعه پزشکی سبزوار همچنین به توزیع برخی داروها در بین بیماران اشاره و عنوان کرد: برخی از داروها به صورت رایگان به نیازمندان تحویل شده است.

وی همچنین به ویزیت رایگان در هفته دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: بیش از 390نفر از همشهریان توسط 4 تیم پزشکی به مناسبت هفته دفاع مقدس به صورت رایگان ویزیت شده اند.

انتهای پیام/