به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام حسن رحیمی صبح امروز در جمع بسیجیان در گلزار شهدای نیشابور اظهار داشت: قریب به ۷۰ کشور از عراق به سرکردگی آمریکا و پول های نفت حکام مرتجع عرب از صدام در حمله به ایران حمایت کردند چه غلطی توانستند بکنند که حالا خواسته باشد انجام بدهند اگر ذره عقل دارید که ندارید دست به چنین جهالتی نخواهید زد.

وی با بیان اینکه دشمن الان از قبل خیلی ضعیف تر از آن است، اظهار داشت: خودشان را به زمین و زمان زدند تا وقت بگیرند یک لحظه حتی با ایما و اشاره با رئیس جمهور آمریکا صحبت گردد ولی رئیس جمهور اسلامی ایران طبق خواسته ملت عزیز این آمال و آرزو آن‌ها را به گور برد که خواسته باشد حتی دقیقه ای ترامپ با رییس جمهور ایران صحبت کند، آیا این عزت و بالندگی نیست؟ این عزت و اعتبار را مدیون شهدا هستیم به برکت خون شهدا و مقاومت و بصیرت و ولایت مداری و دشمن‌شناسی است که باعث شده انقلابمان مقتدرانه جلو برود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه نیشابور اظهار داشت:محال است مذاکره بین نور با ظلمت، حق با باطل، ایمان باکفر، فضائل با رذایل، مظلوم با ظالم که ما نماد بارز باطل کفر و ظالم رذائل را آمریکا می‌دانیم و دولت مردان آمریکا هم حاضر نیستند از اهداف پلیداشان که همان ظلم به مظلومان عالم است کوتاه بیایند و جمهوری اسلامی ایران نیز ذره ای از آرمان‌های ارزمندش دست برنخواهد داشت چرا که ما همان راهی را با صلابت ادامه می دهیم که مولایمان علی (ع) پیش روی ما قرار داده است.

رحیمی تاکید کرد: دفاع مقدس ما برگرفته از دفاع اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران و فرزندانش از دین است، انقلاب ما قطره‌ای از آن دریای خروشان عاشورا است، عشق به ولایت و سمعاً و طاعتای امام و پیشوا همچنان در عاشورا وجود داشت و در حد اعلا بود. در دفاع مقدس ما هم تبعیت از ولایت و رهبری عالی بود، هر جا در تبعیت کوتاهی کردیم کم آوردیم، هرجا تبعیت جانانه بود پیروزهای درخشانی شامل حال ما می‌شد.

وی بابیان اینکه خداوند متعال بهترین معامله را با شهدا کرد جان آنها را گرفت و بهشت را به آنها داد، عنوان کرد: شهدا جان و مالشان را که بهترین سرمایه انسانی است در کف اخلاص گذاشتند و به یاری اسلام و انقلاب و امام آمدند و خداوند متعال هم عنایتی به آنها کرد که هیچ چشمی ندیده و هیچ گوشی نشنیده و به قلب احدی خطور نکرده است.

وی ادامه داد: بصیرت و دشمن شناسی همچنان که در عاشورا بود در دفاع مقدس ما هم وجود داشت و نه تنها ذره ای ترس و واهمه از دشمن نداشتند بلکه برای او پشیزی ارزش قائل نبودند.

رحیمی خاطر نشان کرد: یکی دیگر از علل پیروزی در دفاع مقدس این بود که تمام توجه ها دفاع در برابر دشمن شده بود و بیشتر توان کشور در مقابله با دشمن هزینه می شد. الان هم اگر ما واقعا مشکلات اقتصادی و فرهنگی را جنگ با دشمن بدانیم و تمام توجهمان را در برطرف کردن آن انجام بدهیم و به توانمندی‌های درون کشور توجه کنیم یقینا همچنان که در دفاع مقدس پیروز میدان بودیم بر این مشکلات هم غلبه خواهیم کرد.

پایان پیام/