به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام غلامرضا مقیسه در خطبه های نماز جمعه این هفته سبزوار با اشاره به اقدامات مناسب قوه قضائیه در مبارزه با فساد اظهارداشت: این اقدامات سبب شده است تا امیدواری در بین مردم بیشتر شود و این حرکات باید توسط مجلس و دولت نیز انجام شود.

وی با بیان اینکه پیگیری و کشف مفاسد باید توسط مجریان قانون نیز انجام شود و پس از کشف این مفاسد به قوه قضایه معرفی شوند ادامه داد این حرکت بار اضافی را از دوش قوه قضائیه برخواهد داشت و سبب خواهد شد تا رسیدگی به پرونده های مفاسد کلان با سرعت بیشتری انجام شود.

مقیسه همچنین با اشاره به اینکه دشمن باشدید ترین تحریم ها جنگ اقتصادی را در دستور کار قرار داده است ادامه داد: در این شرایط فساد اقتصادی و برهم زدن نظم اقتصادی کشور هم سویی با دشمن و کمک به او در جنگ علیه کشور است.

امام جمعه سبزوار با گرامی داشت هفته دفاع مقدس و رشادت رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس ادامه داد: فرهنگ دفاع مقدس به ما یاد داده است که برای پیروزی بر دشمن تنها راه موجود مقاومت است.

وی با بیان اینکه امروزه رزمندگان دنیای اسلامی این مقاومت را الگوی خود قرار داده اند و تشکیل محور مقاومت مانع از یشرفت دشمنان اسلام در منطقه شده اند افزود: پیروزی های این محور تنها با استفاده از مولفه مقاومت صورت میگیرد.