به گزارش صبح توس؛ سید محمد حسینی شب گذشته در جمع مردم سبزوار در مسجد الغدیر با بیان اینکه رهبر انقلاب در خصوص مذاکرات هسته ای و روند توافق برجام تذکرات فراوانی را دادند اظهارداشت: متاسفانه تیم مذاکره کننده با خوش‌بینی خاصی نسبت به این مذاکرات برجام را امضا کرد و نتایج حاصله به خاطر نگاه خوشبینانه است که به اروپا و آمریکا بود.

وی با اشاره به اینکه در مذاکرات گذشته اروپا و آمریکا تعهد کردند که تحریم ها را برخواهند داشت تصریح کرد: آمریکا پس از خروج از برجام و اروپا نیز بدون انجام تعهدات خود امروز دم از مذاکرات مجدد می زنند تا بتوانند قدرت موشکی ایران را محدود کرده و محدودیت های هسته ای ایران را مادام‌العمر کنند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم با بیان اینکه مردم امروز دیگر به تفکرات غرب گرایان اعتمادی نداشته وبه دنبال آنها نیستند تاکید کرد: متاسفانه این تفکرات سبب ایجاد مفاسد فراوانی در کشور شد که امروز مردم هم نسبت به آن اگاهی لازم را پیدا کرده اند.

حسینی در ادامه به اقدامات قوه قضائیه در خصوص مبارزه با فساد و محاکمه مفقسدین و دانه درشت ها اشاره کرد و ادامه داد: امروز بار زیادی بر دوش این قوه قرار گرفته و متاسفانه برخی که منافع خود را در خطر دیده اند انگ مبارزه جناحی به این اقدامات می زنند.

وی ادامه داد: هرکس و در هر جناحی و منصوب به هرکسی است در صورت بروز خطا و فساد با ید با او  برخورد شود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت همچنین به موضوع شفافیت آرا در بین نمایندگان اشاره کرد و افزود: این حق مردم است که بدانند نمایندگانی را که به مجلس شورای اسلامی فرستاده اند در خصوص مسائل مختلف چه نظری می دهند.

انتهای پیام/