به گزارش صبح توس؛ جواد کریمی قدوسی، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در مجمع عمومی بسیج شهرستان خلیل آباد با بیان اینکه معنی این انقلاب را مردم درک کردند، اظهار داشت: حفظ انقلاب اسلامی و دست آوردهای آن از مهم‌ترین نتیجه برگزاری این نوع جلسات است.

وی با بیان اینکه دست مایه اصلی حضور در جبهه حق در ایام بلا و فتنه داخلی صبر و بصیرت است، خاطرنشان کرد: اگر آن روز حضور در جبهه ها و نبرد سخت با دشمن تکلیف بود، امروز داشتن تحلیل صحیح سیاسی و شناخت دقیق از شیوه های دشمنی با انقلاب اسلامی و اطاعت از ولایت توأم با بصیرت یک تکلیف است که با آن می تواند انقلاب را نگهبانی و پاسداری کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه ارزش کار رسالت گونه رهبر معظم انقلاب در مواقعی برجسته تر و سخت تر از دوران حضرت امام (ره) بود، خاطرنشان کرد: مقابل امام (ره)، صدام، منافقین، کومله و دمکرات صف کشیدند ولی در مقابل مقام معظم رهبری عده ای از جبهه اسلام و پیشکسوتان انقلاب اسلامی صف آرایی کرده بودند.

وی با اشاره به اینکه هشت سال دفاع مقدس مقدمه جهاد در ایران بود و در آنجا ملت ایران با مفهوم جهاد با حکم اسلام آشنا شدند، تصریح کرد: برخی در زمان حضرت امام (ره) فضیلت ها را کنار گذاشتند و دنبال مال و ثروت رفتند، حزب درست کردند که ثروت را حفظ کنند، ثروت به دست آوردند تا قدرت ایجاد کنند.

کریمی قدوسی با بیان اینکه یک عده ای فامیل های ثروت و یک گروه خانواده های قدرت شدند و از یک دیگر حمایت کردند و پول و امتیاز رد و بدل شد، اذعان کرد: بعد از انقلاب آرام آرام این تفکر اشرافی گری که برنامه نهایی آن تبدیل نظام امامت به سلطنت در این کشور بود شکل گرفت.

وی با تأکید بر اینکه امام بدون توجه به آینده جملاتی نظیر اینکه "اگر روزی دیدید که خوی کاخ نشینی به سمت مسئولان آمد آن روز باید فاتحه انقلاب اسلامی را خواند"، را نمی گفتند، عنوان کرد: امام و رهبری بارها فرمودند که از سرگذشت طلحه و زبیر عبرت بگیرید و دنبال مال دنیا نروید ولی آن‌قدر این دنیا زیباست و زیبایی های دنیا فریبنده است که به جز تمسک به پرچم صبر و بصیرت نمی توان مقاومت کرد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی همچنین در ادامه تشریح کرد: برخی از خبرنگار رسانه ها که حضرت آقا آن‌ها را در سال ۸۸ به رسانه های زنجیره ای دشمن که پایگاه دشمن هستند خطاب کردند، به دنبال دوقطبی کردن مردم، ترساندن از شبه جنگ، مفسد اعلام کردن صدر و ذیل نظام و... هستند.

وی با بیان اینکه اگر انقلابی عمل می کردیم و جلوی این حزب ها را می گرفتیم امروز نظام این مشکلات را نداشت، تأکید کرد: رهبری بارها فرمودند که کالای قاچاق را گرفتید آتش بزنید ولی این کار را نکردند و ما امروز می خواهیم این کار انجام شود و این کار شد زنجیره قاچاق از هم می پاشد، کالای قاچاق بلای خانمان سوز تولید شده است و باعث بیکاری جوانان می شود.

کریمی قدوسی با اشاره به اینکه در شرایط و موقعیت های مختلف که انقلاب و ملت مورد هجوم های متفاوت فوق العاده پیچیده، چندلایه هستند ولی امر می فرمایند که این طور عمل کنید تا از تهدید فاصله بگیرید تا بدون وارد کردن ضربه از سر شما رفع شود، بیان کرد: رسیدن به اوج جهاد، اطاعت از ولایت هست و امروز تفکر مقاومت باعث عزت جوانان ما شده است.

انتهای پیام/