به گزارش صبح توس؛سردار غلامرضا احمدی، فرمانده سابق سپاه امام رضا (ع) شب گذشته در همایش پیشکسوتان جهاد و شهادت بخش ششطراز شهرستان خلیل آباد که در روستای جابوز برگزار شد، اظهار داشت: بی توجهی می تواند معیار ها می تواند عوض کند.
وی با بیان اینکه بالاترین وظیفه یک همرزم شهید ادامه راه شهید است، خاطرنشان کرد: آنچه که شهید برای تبعیت از ولی فقیه، استکبار ستیزی و صدها مورد دیگر جان خود را از دست داد، باید ادامه پیدا کند.
فرمانده سابق سپاه امام رضا (ع) با تاکید بر اینکه حقی که رزمندگان دوران دفاع مقدس، خانواده شهیدان و ملت قهرمان ایران بر گردن ما دارند از برکت خون شهیدان است، تصریح کرد: عزت، شرف و اقتدار ایران اسلامی از برکت خون شهیدان است.
وی همچنین در ادامه اذعان کرد: اگر عزم و اراده آهنین ملت ایران در دفاع مقدس و اطاعت از ولی فقیه نبود بر روی هر یک از صندلی های مسئولان، یک عراقی، آمریکایی یا انگلیسی نشسته بود و امروز باید زیر سلطه افسران عراقی و آمریکایی می بودیم.
احمدی با بیان اینکه کرسی های مسئولان بر بستر خون بیش از دویست هزار شهید شناور است، ولی برخی از افراد به دنبال این هستند که مردم را از جهاد به غفلت ببرند، عنوان کرد: دشمنان از همه عناصر و امکانات خود برای از بین بردن نهال نوپای انقلاب اسلامی استفاده کردند.
وی با تاکید بر اینکه آمریکایی ها در ابتدای انقلاب در شرایطی با خامی ما، بنی صدر را رئیس جمهور کردند که ارتش جمعی از فرماندهان خود را از دست داده بود و سپاه هنوز به معنای واقعی هنوز شکل نگرفته بود، تشریح کرد: دشمن در زمان جنگ از تمام عناصر خود برای ایجاد اختلافات قومی و قبیله ای استفاده کردند.
این مقام مسئول با بیان اینکه حذف اقتصادی که امروز از آن صحبت می کنیم حذفی است که رئیس جمهور آمریکا بعد از تسخیر لانه جاسوسی آمریکا امضا کرده بود و از آن زمان همه ساله امضا می شود و چیز جدیدی نیست، تاکید کرد: تحریم ها در زندگی مردم‌ کمتر از ۲۰ درصد تاثیرگذار است.
وی با تاکید بر اینکه افرادی که می گویند ما در سوریه چکار می کنیم و چرا برای بشار اسد می جنگیم از کمترین بهره هوشی سیاسی برخوردار هستند، بیان کرد: دشمن همه امکانات و تجهیزات خود را برای از بین بردن ملت ایران به میدان آوردند و زمانی که تسلیم قدرت رزمندگات شدند از سلاح های شیمیایی استفاده کردند.
سردار احمدی با اشاره به اینکه شهدا و رزمندگان در دفاع مقدس ابهت دو ابرقدرت را در جنگ شکستند و آمریکا را زیر پا له کردند، افزود: در مواجه با دشمن نباید موضع ضعف و ذلیلانه گرفت بلکه باید با موضع قدرت وارد شد.
وی با تاکید بر اینکه ملت ایران در دفاع از آرمان های خود شهید دادند ولی در مقابل دشمن سرخم نکردند، گفت: امروز جمهوری اسلامی درخت تناوری است و ریشه آن در خاک ایران قرار دارد و به زودی از مشکلات عبور خواهیم کرد.
فرمانده سابق سپاه امام رضا (ع) با بیان اینکه حزب الله لبنان و انصار الله یمن شاخه ای از انقلاب اسلامی است که کمر اسرائیل و آمریکا را شکسته اند، خاطرنشان کرد: اگر آمریکا توان عکس العمل علیه نظام، کشور و رهبری می داشت در زمان دستگیری سربازانش یا سقوط پهباد جنگ شروع می شد.
انتهای پیام/