محمود روشندل، مدیر آموزش و پرورش خلیل آباد در گفت و گو با خبرنگار صبح توس، از نواخته شدن زنگ مهر و مقاومت در کلیه مدارس شهرستان در روز اول مهر ماه ۹۸ همزمان با سراسر کشور خبر داد و اظهار داشت: در این روز دانش‌آموزان، اولین روز حضور خود در کلاس‌های درس را گرامی داشتند.

وی با بیان اینکه آیین نمادین نواختن زنگ آغاز مهر و مقاومت نیز صبح امروز اول مهرماه ۹۷ با حضور مسئولین استانی و شهرستانی، در دبیرستان سردار شهید حسین محمدی پور (نمونه رضوان) برگزار شد، خاطرنشان کرد: این مراسم با هدف آشنایی دانش‌آموزان با اهداف و آرمان‌های والای شهدا در هشت سال دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار شد.

رئیس آموزش و پرورش خلیل آباد با تأکید بر اینکه بیش از ۱۰ هزار دانش آموز خلیل آبادی در ۱۰۵ واحد آموزشی سال تحصیلی جدید را آغاز کردند، تصریح کرد: یک هزار همکار فرهنگی در مدارس شهرستان سازمان‌دهی شده اند که در همین خصوص شهرستان خلیل آباد رتبه اول استان از جهت سازمان‌دهی فرهنگیان را کسب کرده است.

وی در ادامه ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اذعان کرد: دوران دفاع مقدس دوره ای شکوهمند در تاریخ مقاومت ملت مؤمن و انقلابی ایران است که یاد و خاطره آن در اذهان ماندگار خواهد ماند.

روشندل با بیان اینکه حدود 15 مدرسه در سطح شهرستان با اسامی سرداران شهید نام‌گذاری شده است، عنوان کرد: پروژه مهر در کل مدارس خلیل آباد در نقش های مختلف اجرایی شد و در سال تحصیلی جدید امکانات لازم آمورشی در مدارس شهری و روستایی فراهم است و هیچ مدرسه‌ای بدون معلم نیست.

انتهای پیام/