پیمان حسین‌زاده، دبیر برگزاری نمایشگاه صبح مقاومت مشهد در گفت‌وگو با صبح توس؛ اظهار کرد: نمایشگاه «صبح مقاومت» در رابطه با موضوع دفاع مقدس و به همت سپاه بسیج ناحیه سلمان مشهد به عنوان بزرگ‌ترین نمایشگاه هفته دفاع مقدس شرق کشور در بوستان ملت دایر خواهد بود.

وی افزود: در این نمایشگاه ادوات نظامی در فضای اطراف زمین چمن بوستان ملت با همکاری نیروهای مسلح به نمایش گذاشته خواهد شد.

دبیر برگزاری نمایشگاه صبح مقاومت مشهد با اشاره به نمایش ادوات نظامی ارتش، سپاه، ناجا، پدافند هوایی ارتش و هوافضای سپاه پاسداران گفت: آخرین دستاوردهای حوزه عملیاتی و نمایشگاه عملیات‌های جمعیت هلال احمر و سازمان اتش نشانی نیز برای بازدید عموم آماده است.

وی افزود: قوه قضاییه نیز با حضور در غرفه های این نمایشگاه مشاوره های حقوقی و قضایی ارائه خواهند داشت.

حسین‌زاده هدف از برگزاری چنین نمایشگاهی را بزرگداشت هفته دفاع مقدس عنوان کرد و تصریح کرد: در شرایط فعلی فرهنگی کشور گفتمان مقاومت بایستی گفتمان رایج باشد و تأکید داریم که همدلی و همکاری نیروهای مسلح در دفاع از کشور و دستاوردهای انقلاب اسلامی دارای اهمیت دوچندان است.

وی افزود: بوستان ملت نیز باتوجه به درگیری با معضلات مختلف اجتماعی منطقه ای مهم به شمار می رود لذا جریان انقلابی و مذهبی باید بیشتر حضور داشته باشند.

دبیر برگزاری نمایشگاه صبح مقاومت مشهد با بیان اینکه در کنار نمایشگاه تا هفتم مهرماه مراسم شبی با شهدا با موضوعات سرود، تئاتر و روایتگری و برنامه های هنری دیگر برپا خواهد بود اظهار کرد: بازدید از نمایشگاه در ساعات ۱۶ الی ۲۳ برای عموم رایگان است.

انتهای پیام/