به گزارش صبح توس؛ روح اله پسندیده صبح امروز در جلسه ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان داورزن با بیان اینکه هفته دفاع مقدس سرمایه ای پایان ناپذیر در استمرار نظام جمهوری اسلامی است اظهارداشت: با تمسک به فرهنگ غنی وعاشورایی دفاع مقدس می‌توان از شرایط سخت با استقامت و ایستادگی عبور کرد.

 وی با بیان اینکه رزمندگان اسلام در هشت سال جنگ تحمیلی با اقتدار مسیر عزت و پیشرفت را ادامه دادند تصریح کرد: دفاع مقدس ما برگرفته از فرهنگ عاشورا بود و در این فرهنگ شکست معنایی ندارد.

پسندیده در ادامه با اشاره به برگزاری 65 عنوان برنامه در طول هفته دفاع مقدس  در شهرستان داورزن بیان کرد: تجدید میثاق با ولایت باحضور در بیت امام جمعه شهرستان،صبحگاه مشترک گروهان های نمونه بسیج در آغازین روز هفته دفاع مقدس وویژه برنامه میثاق با آلاله های فاطمی همراه با قرائت زیارت عاشورا در عصر روز ۳۱ شهریور در محل گلزارشهدای گمنام نواختن زنگ ایثار ومقاومت،همزمان با آغاز سال تحصیلی در مدارس و همچنین برنامه سوگواره حسینی ورهروان خمینی از جمله برنامه های این هفته است.

پسندیده در ادامه به برنامه های نهضت روشنگری،شبی با خاطره ،اکران فیلم های دفاع مقدس در پایگاهها ومساجد،آغاز طرح پاسدارمعلم ونشست های فرهنگی بصیرتی در مدارس ،پیاده روی خانوادگی به سمت امامزاده سه تن، برنامه آبروی محله در منزل شهید ومسابقات فرهنگی ورزشی در طول هفته اشاره کرد.

فرمانده سپاه ناحیه داورزن در پایان ضمن دعوت از امت خداجو و ولایتمدار شهرستان داورزن در برنامه های هفته دفاع مقدس ، به ویژه برنامه شاخص این هفته در آخرین روز با عنوان هفتم مهر ماه سالروز بزرگداشت فرماندهان شهید دفاع مقدس اشاره کردو افزود: این برنامه باحضور ایثارگران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس وبسیجیان شهرستان داورزن همراه باتجلیل از ایثارگران شهرستان داورزن  برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/