به گزارش صبح توس؛  حمیدرضا نامور فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان رشتخوار صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار ما همزمان با قرار گرفتن در آستانه هفته دفاع مقدس ضمن تسلیت ایام اسارت آل الله و گرامیداشت یاد و خاطره امام و شهدا، بالاخص شهدای دفاع مقدس، گفت: با گذشت سه دهه از دفاع مقدس امروزه اقتدار نظامی و صلابت نیروهای مسلح باعث وحشت و سردرگمی جنود شیطان شده است.

وی در ادامه افزود: اقدام رژیم استکباری آمریکا در حمایت از صدام و تحمیل جنگ به مردم مظلوم ایران اسلامی در حقیقت انتقام از این ملت خداجو و انقلابی بود، غافل از اینکه جنگ تحمیلی آنها که هدفش نابودی و تجزیه این انقلاب نوپا بود، با عنایت حضرت حق و توجه ائمه اطهار و جانفشانی جامعه ایثارگران و هدایت امام جامعه، مقدمه شکل گیری جبهه مقاومتی شد از آزادگان عالم با رهبری ایران اسلامی که با ایستادگی در مقابل معاندین و بدخواهان آنها را به مذلت کشانده و از سوی دیگر باعث شادی علاقمندان و ارادتمندان به ایران اسلامی شده است.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان رشتخوار در ادامه یادآور شد: امروزه شاهد فتح قله پیشرفت و عزت در عرصه های مختلف بالاخص دفاعی هستیم که همه ترفندهای آنها را خنثی نموده است.

وی با اشاره به اینکه امروزه تبیین ارزش‌های دفاع مقدس نیاز ضروری کشور و بالاخص جوانان بوده که ضامن زنده ماندن روح مقاومت و سلحشوری و در عین حال افزایش هوشمندی و بصیرت مردم نسبت به توطئه‌های دشمنان می شود، افزود: از این رو و با همین هدف در هفته دفاع مقدس سال 98 بیش از 50 عنوان برنامه در حوزه های مختلف فرهنگی، بصیرتی، ورزشی و عمرانی در سطح شهرستان ولایت مدار رشتخوار پیش بینی و برنامه ریزی شده است انشاء ا... که بتوانیم در شرایط حساس و تاریخ‌ساز کنونی، با اطاعت از ولایت فقیه و تبعیت از منویات رهبری معظم انقلاب و فرماندهی کل قوا امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) با کار جهادی در عرصه‌های مختلف گام مثبتی برداریم.

 

نامور در ادامه همین مطلب با اشاره به مهمترین برنامه های دنبال شده در طول هفته دفاع مقدس در سطح این شهرستان گفت: دیدار با امام جمعه، غبارروبی مزار شهدا، برگزاری یادوراه شهدا، رژه خودرویی، زنگ مهر ایثار و مقاومت، همایش پیاده روی، شبی با ایثارگران و جانبازان دفاع مقدس، نمایش اقتدار بسیجیان، نمایش عاشورایان بسیجی، اردوی جهادی، مسابقات ورزشی، برگزاری اردوهای جهادی یک روزه و... از جمله برنامه های دنبال شده در هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان رشتخوار خواهد بود.

انتهای پیام/