به گزارش صبح توس؛  حجت السلام حسن جهانشیری امام جمعه شهرستان رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن ابی طالب شهر رشتخوار با تقدیر از زحمات فرمانده و مدیریت پیشین سپاه و شرکت برق شهرستان انتصاب فرماندهی و مدیریت جدید سپاه و شرکت برق شهرستان را تبریک گفت.

وی در ادامه با اشاره به اجرای طرج شهر پاک توسط شهرداری و شورای شهر و منابع طبیعی شهرستان گفت: در برنامه که شنبه در جهت پاک سازی معابر و محیط اطراف شهر صورت می‌گیرد، مردم حضور پیدا کنند، این یک فرهنگ است که مردم محیط پیرامون خود را پاکیزه نگه دارند.

وی در ادامه با اشاره به قرار گرفتن در آستانه هفته دفاع مقدس ضمن گرامیداشت این هفته، گفت: برخی امید دارند که دشمن برای آنها دست گل بیاورد، دشمن، دشمن است، و هر لحظه می خواهد ما را به زمین بزند، برخی از مسئولین با چراغ سبز به دشمن نشان دادن،  زمینه حضور دشمن را در کشور فراهم می کنند.

امام جمعه رشتخوار در ادامه با تاکید براینکه اگر مسئولان ما به دنبال حل مشکلات موجود در کشور هستند، باید به مردم و جوانان پاکی که در صحنه هستند تکیه کنند، گفت: جنگ 8 ساله که رخ داد نمونه آن در تاریخ موجود نیست، دفاع مقدس که واقعا مقدس است توسط جوانان به وقوع پیوست که با نوپا بودن انقلاب با دستان خالی رزمندگان اسلام بدست آمد، دشمن با خیال خود به دنبال نابودی انقلاب نوپای ایران اسلامی بود، اما مردم و جوانان مومن انقلابی در آن شرایط سخت آمدند و به فرمایش رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام راحل لبیک گفتند.

خطیب نماز جمعه شهرستان رشتخوار در ادامه همین مطلب با اشاره به اینکه دشمن ما در دوران دفاع مقدس تا دندان مسلح و مورد حمایت سایر کشورهای قدرتمند آن زمان بود، یادآور شد: امروز 30 سال از دروان دفاع مقدس می گذرد خیلی از جوانب دروان دفاع مقدس هنوز برای ما آشکار نشده است.

حجت الاسلام جهانشیری با اشاره به اینکه باید ما امروز قدردان خون شهدا و خانم معظم شهدا باشیم، افزود: امروز اگر ایران اسلامی حرفی برای گفتن در دنیا دارد به برکت خون شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی است.

وی همچنین در ادامه با اشاره به اینکه برخی در رفاه و امنیت حرف هایی میزنند که با هدف نگران کردن مردم است، گفت: جرکاتی که امروز در جهان رخ می دهد در جبهه مقاومت یمن، عراق و لبنان الگو گرفته از انقلاب ایران اسلامی است.

انتهای پیام/