سید محمد هاشمی، مدیر شبکه بهداشت و درمان خلیل آباد در گفت و گو با خبرنگار صبح توس؛  با اعلام این خبر اظهار داشت: عمل جراحی چشم برای نخستین بار است با در اختیار داشتن تجهیزات کامل پزشکی در بیمارستان خاتم الانبیاء خلیل آباد انجام می شود.
وی با بیان اینکه این عمل جراحی با موفقیت انجام شده است، خاطرنشان کرد: مدت زمان این عمل جراحی ۲۰ دقیقه و جراح این عمل نیز دکتر معینی، متخصص چشم بوده است.
مدیر شبکه بهداشت و درمان خلیل آباد با اشاره به اینکه از این پس جراحی چشم در این بیمارستان انجام می شود، تصریح کرد: با وجود جراح و متخصص چشم در خلیل آباد دیگر نیاز به اعزام بیماران به مرکز استان نیست و با انجام این جراحی در خلیل آباد، بسیاری از مشکلات رفت و آمد بیماران به مشهد مرتفع می شود.
وی همچنین اذعان کرد: بیمارستان خاتم الانبیاء خلیل آباد به‌عنوان مرکز ارجاع چشم پزشکی ترشیز کهن خواهد بود و مردم شهرستان‌های کاشمر و بردسکن می توانند از خدمات تخصصی چشم پزشکی با حضور متخصصین چشم در بیمارستان خلیل آباد بهره مند شوند.
هاشمی با بیان اینکه بیمارستان خاتم الانبیاء خلیل آباد طبق چارت سازمانی از چهار بخش داخلی، جراحی، بستری و زنان تشكیل شده كه هر بخش دارای هشت تخت است، عنوان کرد: با همراهی و همکاری کلیه مدیران دانشگاه علوم پزشکی و مسئولین شهرستانی و مردم شهرستان خلیل آباد می توانیم شاخص های بهداشتی درمانی در این شهرستان را به استانداردهای لازم نزدیک کنیم.
انتهای پیام/