به گزارش صبح توس؛ مسعود برازنده، سرپرست جمعیت هلال احمر قوچان عصر امروز در جمع خبرنگاران با تشریح حوادث رانندگی شب گذشته در این شهرستان گفت: حادثه اول در ساعت ۲۲:۲۵ دقیقه  شب گذشته در محور قوچان به درگز و در مسیر جاده سد تبارک اتفاق افتاد که در این حادثه سه خودروی سواری ساندرو، پراید و تندر با یکدیگر برخورد کرده و این حادثه منجر به مصدومیت هشت نفر از سرنشینان این خودروها شد.
وی ادامه داد: عوامل امدادی پایگاه امداد و نجات جاده ای هلال احمر و اورژانس ۱۱۵ بعد از انجام اقدامات درمانی اولیه مصدومین را جهت مداوای بیشتر به بیمارستان موسی بن جعفر (ع) قوچان منتقل کزدند.
سرپرست جمعیت هلال احمر قوچان افزود: همچنین در ساعت ۲۳:۳۵ دقیقه حادثه  برخورد دو خودرو ریو و پی کی در محور قوچان به چکنه به عوامل پایگاه شهید کلاهدوز اعلام و تیم امدادی به عنوان پشیبان اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.
برازنده تصریح کرد:  در این حادثه نیز 9 نفر از سرنشینان دو خودرو مصدوم شده بودند که توسط عوامل پایگاه هلال احمر و اورژانس به بیمارستان موسی بن جعفر (ع) جهت مداوای بیشتر انتقال داده شدند.

لازم به ذکر است در کمتر ار 10 روز اخیر و در 10 حادثه رانندگی در محورهای مواصلاتی شهرستان قوچان 37 نفر مصدوم و زخمی شده اند.

انتهای پیام/