به گزارش صبح توس؛ محمدرضا حسین پور، رئیس کمیته امداد خلیل آباد شب گذشته در حاشیه بازدید رئیس کمیته امداد کشور از کارگاه خیاطی در شهرستان خلیل آباد اظهار داشت: کمیته امداد خلیل آباد قریب به 1780 خانوار تحت حمایت حقوق بگیر دارد.

وی با بیان اینکه 1900 خانوار تک خدمتی و چند خدمتی در شهرستان وجود دارد که حمایت می شوند، خاطرنشان کرد: 111 یتیم تحت پوشش کمیته امداد در شهرستان خلیل آباد وجود دارد که 920 حامی دارند.

رئیس کمیته امداد خلیل آباد با تاکید بر اینکه اکثر خانواده های تحت پوشش کمیته امداد، واحد مسکونی دارند ولی برخی از این واحد ها نیازمند مقاوم سازی هستند، تصریح کرد: پروژه ساخت 6 واحد مسکونی در هفته دولت کلنگ زنی شد که تا پایان سال ساخته و تحویل مددجویان خواهد شد.

وی همچنین اذعان کرد: 158 خانوار محسنین داریم که قریب 600 حامی داریم که امیدواریم باقی آن نیز جذب حامی شوند.

مرتضی بختیاری، رییس کمیته امداد کشور با اشاره به اینکه کمیته امداد خراسان رضوی به عنوان معین اقتصادی خلیل آباد انتخاب شده است در این بازدید گفت‌:  امسال 400 میلیارد تومان تسهیلات این نهاد در استان خراسان رضوی می باشد که سهم کمیته امداد خلیل آباد 5 میلیارد تومان است که در امور مختلف کمک به مددجویان این نهاد در قالب تسهیلات به آنان اعطا می شود.

انتهای پیام/