به گزارش صبح توس؛ دو تیم فرش آرا و شاهین کرمانشاه از هفته یازدهم لیگ برتر فوتسال کشور در سالن شهید بهشتی مشهد به مصاف هم رفتند که بازی در نهایت با برتری دو بر یک نماینده مشهد به اتمام رسید.

در این بازی مجید خزایی و قدرت بهادری گلزنان تیم فرش آرای مشهد بودند  و تک گل تیم شاهین کرمانشاه را نیز رامین باباجانی وارد دروازه میزبان کرد.

در نیمه نخست پس از گل زود هنگام فرش آرا، تیم شاهین حملات متعددی روی دروازه تیم مشهدی پی‌ریزی کرد که با درخشش مسعود محمدی راه به جایی نبرد.

 در نیمه دوم مسابقه و پس از به ثمر رسیدن گل تساوی شاهین، این بازیکنان فرش آرای مشهد بودند که با استفاده از فشار تماشاگران لحظه به لحظه عرصه را بر حریف کرمانشاهی تنگ کردند و در نهایت با توجه به ششمین خطای تیم شاهین، در لحظات پایانی موفق شدند مسابقه را به نفع خود به پایان برسانند.

پس از پایان این دیدار، اعضای کادر فنی تیم شاهین کرمانشاه که به داوری این مسابقه معترض بودند، به سمت داور حمله کردند که با وساطت ناظر بازی موضوع ختم بخیر شد.

شاگردان مرتضایی با کسب  این سه امتیاز، ۱۹ امتیازی شدند و موقتاً به رده سوم جدول رده‌بندی مسابقات صعود کردند. تیم فرش آرا مشهد، هفته آینده در دیداری حساس در اصفهان، مهمان تیم صدرنشین گیتی‌پسند خواهد بود که با توجه به اختلاف ۳ امتیازی بین فرش آرا و گیتی‌پسند، نتیجه این دیدار برای هر دوتیم حائز اهمیت است.

حجت الاسلام پژمانفر، نماینده مردم مشهد در مجلس، ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال، قیاسی، پیشکسوت فوتبال خراسان رضوی و اصولی، رئیس هیات فوتبال خراسان رضوی از نزدیک شاهد این بازی بودند.

انتهای پیام/