به گزارش صبح توس؛ پس از گذشت بیش از 60 روز از حمله به ناهی از منکر نیشابور که مورد حمله یکی از اراذل و اوباش شهر قرار گرفته بود برخی اعلام داشته اند که هنوز دستگاه قضا به این موضوع ورود نکرده و حتی مراحل اولیه بازپرسی نیز شروع نشده است.

در این رابطه طی چند روز گذشته کاربران فضای مجازی در شبکه اجتماعی توییتر با انتشار پست هایی نسبت به این نوع رفتار دستگاه قضا در شهر نیشابور واکنش نشان دادند.

سجاد سلیمی در این رابطه در توییتی نوشت: از روزی که به ناهی از منکر نیشابور حمله کردند و حمله کننده بازداشت شده، بیش از ۶۰ روز میگذره می دونستید هنوز حتی بازپرسی پرونده شروع نشده! حتی شاهدین نیز بازجویی نشدنمی دونستید حمله کننده با قرار وثیقه آزاده

 

متین رضوی نیز در همین رابطه و در واکنش به خبر این موضوع در رسانه های محلی نوشت: چند ‌وقتی هست که شاهدیم که امت حزب الله در نیشابور برای مسئله امر به معروف و نهی از منکر دلسرد شده اند و خانه نشین! برخی ها هنوز دلسرد نشده اند، نگذاریم اینان هم خانه نشین شوند...

 

کاربری با عنوان اسماء نیز توییت کرد: واقعا سکوت و بی تفاوتی بعضی مسئولین شهر رو به پرونده آمر به معروف و ناهی از منکر درک نمیکنم برام قابل تحمل نیستدرخواست داربم که به طور جدی مطالبه گری و شفاف سازی بشه.

دیگر کاربری با عنوان _Zhra نیز در همین رابطه نوشت: جناب رئیسی دادستان ها و قضات متخلف را چنان تو دهنی بزنید که صداش گوش لاشخورانشان را کر کند

 

دیگر اکانتی با نام مستر خینگ نوشت: وقتی که دستگاه قضایی نیشابورپنجه بکس را سلاح سرد نمی داند می شود انتظاری برای مقابله با فساد داشت.

 

سید احمد هاشمی نیز در توییتی نوشت: من از دستگاه قضایی نیشابور آموختم که امر به معروف و نهی از منکر خوب نیست. شاید بگین تناقض بزرگیه اما واقعا به این موضوع مهم هیچ اهمیتی نمیدن

 

دیگر کاربری با نام ماه ناز نیز با مخاطب قرار دادن یکی از مسئولین قضایی نیشابور نوشت: شما مسئولی که همیشه توی این مراسم و اون مراسم هستی و خودتو مردمی و انقلابی نشون میدی ولی وقتی بچه‌های انقلابی دعوتت میکنند نمیای؟ یک پیشنهاد:در جلسه‌ای عمومی بیا توضیح بده و از عملکردت دفاع کن و حرف بقیه رو هم بشنو و قضاوت را بسپار به "مردم"

حال و پس از اینکه هشتگ دستگاه_قضایی_نیشابور ترند 6 توییتر فارسی را از آن خود کرد، باید منتظر ماند تا با توجه به توجه ویژه حضرت آیت الله رئیسی به امر به معروف و نهی از منکر، واکنش دستگاه قضا به این اطاله دادرسی چه خواهد بود.