به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار داشت: نظام اسلامی از روز اول پیروزی انقلاب تا به امروز پیشرفت های فراوانی داشته و موفقیت های قابل تحسینی را رقم زده است.

 

وی افزود: امروز جمهوری اسلامی در منطقه حرف های زیادی برای گفتن دارد و رهبری معظم نظام هر تصمیمی می گیرند به حول قوه الهی عملی می شود.

 

امام جمعه تربت حیدریه اذعان داشت: نظام سلطه امروز در مقابل تفکر اسلام ناب محمدی که پرچم دار آن ایران اسلامی است؛ یقینا ذلیل شده و ذلیل تر هم خواهد شد.

 

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی بیان کرد: آنهایی که دم از مبازره با تروریست می زنند و ایران را متهم به حمایت از تروریست می کنند، همان هایی هستند که وقیحانه از تروریست صهیونیست، پشتیبانی می کنند.

 

عصمتی در ادامه افزود: صدای همه مردم ما این است که نباید به این پیشرفت ها بسنده کنیم و تا قله اعلی فاصله زیادی داریم که با همراهی ملت و نظام اسلامی قطعا از گردنه های صعب العبور به لطف خدا گذر خواهیم کرد.

 

وی گفت: یکی از شاخصه های مهم امر به معروف در جامعه اسلامی فعالیت دلسوزانه و مخلصانه مدیران آن جامعه است که در پیشبرد اهداف و رسیدن به تدمن نوین اسلامی تاثیر بسزایی دارد.


وی افزود: امروز حل مشکلات اقتصادی و معیشتی جامعه در گرو فعالیت جهادی مسوولان و کارگزاران نظام و در سایه همدلی و وحدت ملی است.


خطیب جمعه تربت حیدریه به فصل بازگشایی مدارس و کمک به دانش آموزان بی بضاعت اشاره کرد و گفت: کمک به نیازمندان مشمول شفاعت الهی خواهد شد اما این نکته هم بسیار مهم است که کرامت این قشر جامعه ابتدا توسط خودشان و در ادامه توسط مردم رعایت شود.

انتهای پیام/