به گزارش صبح توس؛ هادی گوهریان در آیین کلنگ زنی پروژه راه دسترسی بیمارستان خاتم الانبیاء خلیل آباد که صبح امروز برگزار شد، اظهار داشت: پروژه راه دسترسی بیمارستان چند سال است که توسط شهرداری پیگیری می شود و اولین پروژه ای است که از نظر استراتژیکی و اعتباری در سطح شهرستان و در جمع پروژه های شهرداری کلید می خورد.

وی همچنین با بیان اینکه  میزان اعتبار مورد نیاز این پروژه 6 میلیارد و 400 میلیون است خاطرنشان کرد:  در اجرای فاز اول پروژه با دستور مستقیم از رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون تومان در سال جاری محقق شد.

شهردار خلیل آباد در ادامه تصریح کرد: 700 میلیون تومان قیر رایگان توسط وزیر راه و شهرسازی برای این پروژه اختصاص پیدا کرد و شهرداری نیز 400 میلیون تومان در بودجه خود برای این پروژه پیش بینی کرده است.

وی با بیان اینکه تانکر آب رسان با اعبتاری بالغ بر یک و نیم میلیارد تومان خریداری و به صورت رایگان شهرداری خلیل آباد واگذار شد، اذعان کرد: پروژه هایی با اعتباری بالغ بر 3.5 میلیارد تومان در هفته دولت توسط شهرداری به بهره برداری رسیده است.

 

افتتاح واحد مسکونی مددجویی با 60 میلیون تومان اعتبار

محمدرضا حسین پور در آیین بهره برداری از یک واحد مسکن مددجویی کمیته امداد با بیان اینکه 1740 خانوار تحت حمایت کمیته امداد خلیل آباد هستند، عنوان کرد: سال گذشته 12 واحد مسکونی شهری و روستایی در شهرستان ساخته یا خریداری شد.

وی با بیان اینکه 64 واحد در سال جاری در دست احداث است که 18 واحد در فاز اول و باقی آن در فاز دوم نیز به بهره برداری خواهید رسید، تشریح کرد: تاکنون 276 واحد مسکونی در شهر و روستا خریداری یا ساخته شده است.

رئیس کمیته امداد خلیل آباد با تأکید بر اینکه برای خریداری این واحد مسکونی 60 میلیون تومان هزینه شده است، بیان کرد: 1160 واحد نیز تعمیرات اساسی یا جزئی داشته اند که انجام گرفته است و مشکلی نیز در بحث تعمیرات واحد های مسکونی در سال جاری نخواهیم داشت.

انتهای پیام/