به گزارش صبح توس؛ سعید شیبانی صبح دوشنبه در شورای اداری شهرستان در محل سالن شهید عابدی اظهار کرد: نیشابور شهرستانی قدرتمند و دارای ظرفیت و پتانسیل های فراوان است و تحقق قدرت شهرستان بر دوش مسئولان شهرستان است.

وی افزود: باید قدرت را با تلاش و هماهنگی حفظ کنیم و دولت باید هماهنگی ها را امروز و آینده داشته باشد تا مدیریتی معنی دار داشته باشیم.

فرماندار نیشابور بیان کرد: هدف ما برای حرکت و مدیریت امور برای تسریع و توسعه نیشابور تحقق منافع ملی است و در این راه منافع بخشی و سازمانی نباید مانع کار شود.

وی ابراز کرد: تضارب آرا محرک توسعه است و دموکراسی دستاورد کیمیایی بشر بوده است و از ظرفیت تضارب آرا در جهت منافع ملی باید استفاده شود.

شیبانی با بیان اینکه بستر ما دموکراسی است که در انتخابات وجود دارد خاطرنشان کرد: تابلو ما تدبیر و تلاش ما در جهت تسریع امور در شهرستان است.

وی عنوان کرد: چالش ها و آسیب هایی زیادی در شهرستان وجود دارد که این چالش ها موجب پویایی شهرستان است و باید مواجه منطقی داشت‌.

معاون استاندار و فرماندار نیشابور افزود: نیشابور ظرفیت قدرت و ثروت را دارد و به همان میزان چالش و آسیب های طبیعی زیادی دارد که گویای پویایی شهرستان زنده است.

وی تاکید کرد: دورنمای منافع ملی باید به ما کمک کند تا چالش ها و آسیب ها را پشت سر بگذاریم.

شیبانی ابراز کرد: بستر توسعه در نیشابور بیش از هر زمان فراهم است و راه حرکت بیش از هر زمان صاف تر است و مدیرانی که گفتمان ساز هستند می توانند تاثیر گذاری خوبی در شهرستان داشته باشند و مردم منتظر آن هستند که دولت گفتمان عقلانی را بوجود آورد.

وی عنوان کرد: مدیرانی که در زمینه بروکراتیک فعال هستند کمک کنند تا مشکلات را در زمینه بروکراسی رفع کنیم و تسهیل کردن این راه بر عهده این مدیران خواهد بود.

فرماندار نیشابور گفت: مدیران سازنده باید زمینه های توسعه را در شهرستان فراهم و اجرا کنند تا سرمایه گذاران، کارآفرینان، جوانان و خیرین به نیشابور پا بگذارند و در این شهرستان سرمایه گذاری کنند.

حجت الاسلام سید قاسم یعقوبی، امام جمعه نیشابور نیز در این جلسه اظهار کرد: میز خدمت نمازجمعه را مسئولان شهرستان جدی بگیرند و برنامه خوبی داشته باشند.
 
حجت الاسلام یعقوبی افزود: میز خدمت را ما به جدیت دنبال خواهیم کرد تا مسئولان هر چه بهتر به مردم پاسخگو باشند و این مطالبه مردم باشد. 

انتهای پیام/