به گزارش صبح توس؛ امیر سرتیپ کیومرث حیدری صبح امروز در افتتاحیه همایش ممتازین نیروی زمینی محوری ارتش که در قرارگاه لشکر۷۷ ثامن‌الائمه برگزار شد، اظهار کرد: در صدر اعتقادات، اعتقاد به شکرگزاری خدا است، امروز ولایت فقیه صراط مستقیم و نعمت است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ادامه داد: بخش عمده موفقیت‌ها در جریان سیل سال گذشته بود که با تمام توان وارد شدیم و موجبات خرسندی رهبری را فراهم کردیم، رضایت رهبری را در  بحث زلزله و سیل کسب کردیم به گونه‌ای که ایشان فرمودند ارتش در بحث سیل و زلزله مصداق اشداء علی الکفار و رحماء بینهم است.

وی با بیان اینکه در نیروی زمینی ۳۰ طرح در مورد خانواده داریم، یاد آور شد:  رهبری توجه خاصی به خانواده‌ها دارند، این توجهی است که ریشه در آیات الهی و احادیث معصومین دارد و در جامعه  نیز قطعا اثراتی دارد.

حیدری با اشاره به اینکه همسران شما از عوامل موفقیت شما هستند، اضافه کرد:  امروز نوع مراقبتی که باید از خانواده داشته  باشیم با 20 سال پیش تفاوت دارد، امروز فضای مجازی مجال تربیت را از ما گرفته است، او هدایت می‌کند چگونه ارتباط داشته باشیم، حرف بزنیم و تربیت کنیم، تفاوت بچه امروز با بچه ۲۰ سال گذشته بسیار زیاد است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ضمن بیان اینکه امروزه رفتار والدین نیز تغییر کرده، اظهار کرد: با وجود مشغله زیادی که دارید، برای خانواده وقت بگذارید، با توجه به انواع آلودگی‌ها که در جامعه وجود دارد ما سرافرازترین خانواده‌ها هستیم، باید میزان توقعات را مدیریت کنیم.

انتهای پیام/