به گزارش صبح توس؛ احمد برادران صبح امروز در مراسم غبارروبی و عطرافشانی آستان مقدس شهیدان سبزوار به مناسبت آغاز هفته دولت با اشاره به ایجاد جنگ روانی که در چند سال اخیر در برابر  نظام جمهوری اسلامی ایجادشده است اظهار داشت: دشمنان انقلاب با هدف ناکارآمد نشان دادن نظام جمهوری اسلامی،زیر سؤال بردن دستاوردهای کشور و همچنین ایجاد نا امیدی اقدام به عملیات روانی و سیاه نمایی در کشور می‌کنند.

 

وی با اشاره به اینکه افزایش روز افزون اقتدار سیاسی کشور و نفوذ آن در منطقه و جهان نشان از شکست عملیات و توطئه‌ها علیه ایران است تصریح کرد: انقلاب اسلامی از ابتدا تا کنون خطرات و گردنه‌های فراوانی را پشت سر گذاشته است و امروز هم برای عبور از این خطرات نیاز به همبستگی بین مردم و مسئولین نیازمند هستیم.

برادران در ادامه با بیان اینکه این پیشرفت‌ها و دستاوردها در گرو جان‌فشانی و رشادت شهدا و رزمندگان به‌دست‌آمده است تأکید کرد: وظیفه همه کارگزاران نظام جمهوری اسلامی حفظ استقلال،آزادی و پاسداشت خون شهدای نظام اسلامی است.

 

فرماندار سبزوار در ادامه با اشاره به افتتاح 82 طرح عمرانی و صنعتی در سبزوار به مناسبت هفته دولت افزود: این طرح‌ها با هزینه‌ای بالغ بر هشت‌صد و ده میلیارد ریال آماده بهره‌برداری و افتتاح‌شده است.

 

وی در ادامه به اهم پروژه‌های افتتاح‌شده در این هفته اشاره کرد و افزود: پروژه آب‌رسانی به شهر ششتمد با هزینه‌ای بالغ بر 150میلیارد ریال مرمت و بازسازی قنوات با هزینه80میلیارد ریال و همچنین افتتاح کشتارگاه صنعتی طیور با اعتبار یکصد و بیست میلیارد ریال از جمله این طرح‌ها خواهد بود.

 

برادران همچنین از کلنگ زنی  و افتتاح 60پروژه در هفته دولت در سبزوار خبر داد.

انتهای پیام/