به گزارش صبح توس؛ سردار سرلشکر حسین سلامی صبح امروز در حاشیه همایش تعالی اساتید و نخبگان بسیجی در مشهد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حدود چند سالی است که طبق تاکیدات مقام معظم رهبری جهت ساماندهی حاشیه شهر مشهد، مجموعه سپاه امام رضا(ع) و قرارگاه شهید برونسی وارد عمل شدند.

فرمانده کل سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: تلاش‌ برای ساماندهی حاشیه شهر مشهد ادامه دارد و به پدیده‌ای فراگیر تبدیل شده است که خوشبختانه چند روز گذشته شاهد افتتاح پروژه‌های ورزشی و پارک توسط شهرداری مشهد در مناطق کم برخوردار بودیم.

سرلشکر سلامی تصریح کرد: مردم همواره رکن اساسی مقاومت انقلابی علیه دشمنان بوده‌اند و امروز بیش از هر وقت دیگری نقش مردم تعیین کننده است و نقشی که امروز ملت با اتصال به مقام معظم رهبری دارند، برجسته‌تر از هر وقت دیگری است زیرا دشمن به دنبال اعمال فشار روی مردم است.

وی افزود: این مردم هستند که می‌توانند مانند گذشته و حال با صبر انقلابی و پیروی از رهبری پاسخ ناامید کننده به دشمن و آن ها را متوقف و شکست دهند.

فرمانده کل سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه وضعیت امنیت منطقه خلیج فارس فضل الهی با حضور مسلط نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برقرار است گفت: امنیت خلیج فارس در دست قدرت نظام جمهوری اسلامی است و دشمنان نمی‌توانند خدشه‌ای به این امنیت وارد کنند.

سرلشکر سلامی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی همواره عرصه آزمایش انواع سیستم‌های دفاعی و راهبردی است و این اقدامات در جهت رشد قدرت بازدارنده جمهوری اسلامی است و روز گذشته نیز یکی از روزهای موفق این ملت و کشور بود.

انتهای پیام