به گزارش صبح توس؛ علی رضا رزم حسینی، استاندار خراسان رضوی صبح امروز در آیین افتتاح مجموعه ورزشی گلشن مشهد اظهار کرد: امروز خوشحالیم با افتتاح این مجموعه در یکی از مناطق کم برخوردار مشهدی قدمی در جهت کاهش محرومیت ها برداریم و امروز وضعیت مناطق کم برخوردار مشهد به همت تمام ارگان ها بهبود یافته است.

وی افزود: در اوایل انقلاب امام خمینی(ره) می فرمودند «اگر سپاه نبود کشور هم نبود» و امروز پس از 30 سال بیشتر این سخن امام(ره) را درک می کنیم زیرا با تهدیدهای فراوانی که وجود دارد اگر سپاه نبود امروز کشور نیز نبود.

استاندار خراسان رضوی با اشاره به اینکه وحدت عامل پیشرفت کشورهای بسیاری شده است، گفت: امروز اگر به دنبال پیشرفت کشور هستیم باید وحدت در هدف و رویه داشته باشیم و در این راستا باید اهدافمان را روشن بیان کنیم و اقداماتی که به دنبال انجام هستیم را برای مردم و رسانه ها تشریح کنیم.

رزم حسنی تصریح کرد: ما در خراسان رضوی نیز در راستای ایجاد وحدت رویه در حضور 600 خبرنگار و عکاس تمام اهدافی که به دنبال اجرای آن برای پیشرفت استان هستیم را بیان و تشریح کردیم که البته وحدت در هدف برای پیشرفت کافی نیست و باید وحدت رویه نیز داشته باشیم.

وحدت رویه باعث پیشرفت جامعه می شود

وی با تأکید بر ایجاد وحدت رویه در تمامی ارگان های کشور، افزود: وحدت رویه این است که با هر لباس و جایگاهی که داریم سازمان‌دهی و رویه کار را برای پیشرفت بپذیریم و در این راستا تمام تلاش خود را انجام دهیم تا کشور به پیشرفت و موفقیت برسد.

استاندار خراسان رضوی یادآور شد: طرح نجات برای اجرا در 8 محله حاشیه شهر مشهد تدوین شده است که بر اساس آن تمامی ارگان های فعال در مشهد و خراسان رضوی دارای وظایف خاصی هستند و در طرح نجات اقدامات فراوانی برای حل مشکلات اقتصادی، امنیتی و کاهش آسیب های اجتماعی و فرهنگی در مناطق حاشیه شهر مشهد در نظر گرفته شده است.

مهر ماه زمان اجرای «طرح نجات» در حاشیه شهر مشهد

وی از اجرای طرح نجات از اول مهر ماه سال جاری خبر داد و گفت: در این طرح که از اول مهر ماه شروع به کار می کند، قوه قضائیه نیز برای جلوگیری از حاشیه نشینی دارای مسئولیت است.

رزم حسینی در پایان یادآور شد: امیدواریم با عنایت امام رضا(ع)، مشهد تبدیل به الگویی کشوری در تمامی موضوعات اعم از اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و مذهبی شود و هر زائری که به مشهد سفر می کند، یک دستاورد مذهبی و فرهنگی را به شهر خود ببرد.

انتهای پیام/