مجتبی قاجاریان، فرزند سردار شهید محسن قاجاریان در گفت و گو با صبح توس گفت: امروز با حضور اکثر فرماندهان نظامی کشور از جمله سردار سرلشکر باقری، رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح، سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه و سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده قدس سپاه، در محل ستاد مشترک نیروهای مسلح تهران، نشان نصر درجه یک که به خانواده ما به نیابت از پدرم اهدا شد.

وی تصریح کرد: این نشان به پیشنهاد سردار سرلشکر قاسم سلیمانی و موافقت رهبر انقلاب با حضور فرماندهان ارتش، سپاه و نیروی انتظامی حضور داشتند اهدا شد.

فرزند شهید قاجاریان تاکید کرد: همچنین در این مراسم درجه سرتیپ تمامی نیز به پاس رشادت های سردار شهید محسن قاجاریان به خانواده ما اهدا شد.

وی ضمن تشکر از توجهات مقام معظم رهبری، امام خامنه ای(مدظه) تاکید کرد: این هدایا برای مردم نیشابور است و افتخار می کنیم که به نمایندگی از مردم این شهر این هدایا را دریافت کردیم.

سردار شهید محسن قاجاریان فرمانده سابق تیپ زرهی 21 امام رضا (ع) نیشابور در حین مستشاری در کشور سوریه و در دفاع از حرم حضرت زینب(س) در تاریخ 14 بهمن ماه 1394 به شهادت رسید و پیکر او در گلزار شهدا بهشت فضل نیشابور آرمیده است.

انتهای پیام/