به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام مهدی طائب، فرمانده قرارگاه عمار شب گذشته در مسجد حضرت رقیه مشهد اظهار کرد: آخرین دفعه ای که به مکه مکرمه مشرف شدم ماموران آل سعود به لباس عالم شیعه و لباس امام زمان(عج) بی احترامی کردند و از آن زمان به از خداوند حج بدون حضور آل سعود را خواستم.

وی افزود: حسن نصرالله در بیانات خود گفت به زودی نماز را در قدس می خوانیم زیرا اسرائیل دیگر توان مقابله با محور مقاومت را ندارد و ما نیز از خداوند حج بدون حضور آل سعود را می خواهیم.

فرمانده قرارگاه عمار خاطرنشان کرد: در زمانی که امام حسین(ع) به شهادت رسید، ایشان امیرالحج بود یعنی امام حسین(ع) زمان اعلام شروع مراسم حج را اعلام کرد، در این زمان حضرت 8 ذوالحجه مراسم حج را ترک کرد زیرا یزید احساس خطر کرده بود و دستور به قتل امام حسین(ع) در مراسم حج داده بود و حضرت فرمودند من می روم تا حرمت خانه خدا شکسته نشود.

طائب ادامه داد: چند سال گذشته ریاست سران غیر متعهد به ایران رسید و در آن زمان پادشاه وقت آل سعود در این کنفرانس حضور یافت و به دیدار مقام معظم رهبری رفت و ایشان را به حج دعوت کرد؛ اما رهبری فرمودند به شرطی به حج می آیم تا خطبه های نماز جمعه را من در مسجد الحرام بخوانم؛ بن عزیز کمی با خود فکر کرد و این شرط را قبول نکرد.

وی تصریح کرد: زیرا آن روزی که ما شیعیان بتوانیم در کنار خانه خدا به راحتی نماز جمعه برپا کنیم، پیام امنیت به امام زمان مخابره می شود و ایشان ظهور خواهند کرد که این امر بر خلاف خواسته آل سعود است زیرا با ورود امام زمان(عج) اولین افرادی که نابود می شوند همین آل سعود خواهند بود.

فرمانده قرارگاه عمار با بیان اینکه هیچ یک از ائمه ما پس از ولایت امام علی(ع) به حج نرفتند مگر اینکه در تقیه بودند، گفت: اگر امروز امام زمان(عج) در مکه ظهور کند ایشان را در همانجا به شهادت می‌رسانند و اگر امام معصوم در آنجا به شهادت برسد حرمت خانه خدا می‌شکند.
طائب افزود: اگر امام زمان(عج) بخواهد بیاید باید شرایط در حجاز نیز فراهم شود و لازمه آن کنار رفتن آل سعود است؛ در واقع مقدمه ظهور امام زمان نابودی اسرائیل و آل سعود است و تا اسرائیل نابود نشود منطقه امن نمی‌شود.
وی خاطرنشان کرد: آیت الله تبریزی که افخار شاگردی ایشان را داشتم همواره بر قوی شدن جمهوری اسلامی ایران در ابعاد نظامی تاکید داشتند و می فرودند بروید قوی شوید تا دشمنان جرات دست درازی به شما را نداشته باشند.

فرمانده قرارگاه عمار افزد: زمانی که ما پهباد آمریکایی را نابود کردیم، روس ها که خودشان در ضدهایی استاد هستند، اذعان داشتند که ایران با یک سلاح اسرارآمیز این پهپاد را سرنگون کرده است و پس از آن ترامپ از ما تشکر کرد که هواپیمای اسکورت این پهپاد را نزده ایم زیرا سرنشین داشته است.

طائب بیان کرد: بعضی از کارشناسان آمریکایی بر این اعتقادند که ایران درهواپیمای اسکورت جاسوس داشته است که تعداد سرنشین های این هواپیما را می دانسته و نمی خواسته فرد نفوذی خود به شهادت برسد.

وی تصریح کرد: تا تحقق گام دوم انقلاب و نابودی اسرائیل چیز دیگری نماده و دشمن می‌خواهد با نفوذ در انقلاب مانند زمانی که حضرت علی(ع) تا پشت چادر معاویه رسید و یاران امام نگذاشتند امام، معاویه را نابود کند، نگذارد گام دوم را برداریم.

فرمانده قرارگاه عمار گفت:  نقطه آخر مبارزه با دشمن و ظهور امام زمان نزدیک شده استِِ؛ گام اول رسیدن به مرز اسرائیل و گام دوم رسیدن به قدس شریف است.

انتهای پیام/