به گزارش صبح توس؛ عباس نظافتی، ظهر امروز در نشست با خبرنگاران، با اشاره به اقدامات گسترده پلیس شهرستان بردسکن در راستای برخورد با مواد مخدر و سوداگران مرگ اظهار داشت: با تلاش‌های صورت گرفته توسط مأموران انتظامی شهرستان از ابتدای سال تاکنون مقدار ۷۲۴ کیلو ۶۸۷ گرم انواع مواد مخدر کشف شده است.

وی ضمن تقدیر از همکاری شهروندان بردسکن، خاطرنشان کرد: در این زمینه ۷۴ قاچاقچی دستگیر و ۷۰ نفر معتاد جمع‌آوری که ۱۵ نفر از آنان تحویل کمپ ترک اعتیاد و مابقی تحویل مراجع قضایی شدند.

 

کشف محموله 520 میلیون ریالی کالای قاچاق در بردسکن

فرمانده انتظامی بردسکن همچنین در ادامه تصریح کرد: مأموران ایستگاه بازرسی سه راهی درونه این شهرستان حین کنترل خودروهای عبوری در محور طبس_ بردسکن به یک دستگاه کامیون مشکوک و به راننده دستور ایست دادند‌.

وی ادامه داد: مأموران انتظامی پس از متوقف کردن خودرو در بازرسی از آن موفق به کشف ۳ تن و ۸۵۰ کیلوگرم انواع داروهای گیاهی خارجی و تعداد زیادی کفش زنانه قاچاق و فاقد هرگونه مجوز گمرکی و حمل شدند.

نظافتی با اشاره به دستگیری یک متهم در این زمینه افزود: کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را ۵۲۰ میلیون ریال برآورد کرده اند و فرد متخلف پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

 

کشف 246 دستگاه قهوه جوش قاچاق در بردسکن

وی در ادامه با اشاره به کشف قهوه جوش قاچاق اشاره کرد و اذعان کرد: مأموران ایستگاه بازرسی سه راهی درونه این شهرستان حین کنترل خودروهای عبوری در محور طبس_بردسکن به یک دستگاه کامیون مشکوک و به راننده این خودرو دستور ایست دادند.

این مقام مسئول عنوان کرد: مأموران انتظامی پس از متوقف کردن خودرو در بازرسی از آن موفق به کشف ۳۹ دستگاه قهوه ساز برقی و ۲۴۶ دستگاه قهوه جوش دستی خارجی قاچاق و فاقد هرگونه مجوز گمرکی و حمل شدند.

وی با اشاره به ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده که توسط کارشناسان ۴۰۰ میلیون ریال برآورد شده است تشریح کرد: در این زمینه یک متهم دستگیر که پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

انتهای پیام/