به گزارش صبح توس؛ به بهانه سالروز عملیات افتخارآفرین مرصاد که منجر به هلاکت منافقین متجاوز شد، برگی از تاریخ کشور را ورق می زنیم. آمارهای تکان دهنده از ترور که توسط گروهک تروریستی مجاهدین خلق و همراهانش به بیش از ۱۷ هزار نفر رسیده است؛ یقیناً نام گروهک منافقین را در صدر هولناک ترین سازمان تروریستی در جهان مطرح می کند.

آبان ماه سال ۹۶ بود که به همراه یکی از دوستانم برای کمک رسانی به زلزله زدگان استان کرمانشاه عازم این منطقه از خاک کشورم شدم. مقصدمان شهر سرپل ذهاب بود که از فرودگاه کرمانشاه با اتومبیل عازم این محل شدیم. حدود ۳۰ کیلومتری که از کرمانشاه خارج شدیم و هنوز به اسلام آباد غرب و کرند غربی نرسیده بودیم که منطقه ای سر سبز و ساختمانی در دل کوه توجه من را جلب کرد و سوال من از راننده که اینجا چه محلی است؟؛ باب گفتگو را آغاز کرد.

وی می گفت: اینجا تنگه چهار زبر است یا همان تنگه مرصاد یا بهتر بگویم راه کربلا. راننده می گفت آن زمان در اسلام آباد به همراه مادرش زندگی می کرده و با ورود منافقان مجبور به فرار از همین جاده به سمت کرمانشاه شده است.

وی از خاطراتش می گفت. از هلاکت منافقان و جنازه های این جنایتکاران بر روی همین جاده زیر پایمان، این اتفاق مقدمه ای بود برای اینکه کمی در خصوص این عملیات مطالعه کنم و در این مسیر، اتفاقات رخ داده در تاریخ کشور و مجاهدت های شهدا و رزمندگان رشید اسلام را مرور کنیم.

تنها سه روز از مرداد ماه سال ۶۷ نگذشته بود که منافقین مزدور با همراهی ارتش رژیم بعث عراق یعنی زمانی که قطع نامه ۵۹۸ از سوی جمهوری اسلامی ایران و عراق به امضاء رسیده و آتش بس برقرار شده بود وارد خاک میهن عزیزمان شده و تا نزدیکی اسلام آباد بدون هیچ زحمتی جلو می آیند.

در شرق تنگه چهار زبر رزمندگان اسلام و فرزندان امام روح الله (ره) با سد راه نیروهای سازمان مجاهدین خلق از حرکت این منافقین جلوگیری می کنند.

پنجم مرداد سالروز عملیات مرصاد یعنی گرامیداشت تار و مار کردن منافقین مزدور در این منطقه توسط دلاور مردان رزمنده مان که حال مزین به یادمان شهدای عزیز نام گرفته است.

در تنگه چهار زبر بنايي به يادبود عمليات مرصاد احداث شده، نمای بیرونی یادمان حالتی گنبدی شکل مانند مسجد دارد و داخل آن به صورت یک موزه ساخته شده که مزار ۵ شهید گمنام در این یادمان، زیارتگاه عاشقان است.

خوب یادم هست که تنها دو ماه از حادثه زلزله کرمانشاه نگذشته بود که در بعضی نقاط کشور اعتراضاتی در واکنش به وضعیت اقتصادی شکل گرفته بود و زمانی که مردم نسبت به شرایط اقتصادی کشور معترض بودند دشمنان قسم خورده نظام با انحراف اعتراضات، سعی در مقابله با نظام جمهوری اسلامی را داشتند.

مریم رجوی سرکرده این گروهک صراحتا در مصاحبه با روزنامه عکاظ عربستان می گوید: اغتشاشات دی ماه در ایران محصول کار منافقین بود.

وی این را هم بیان کرد که فعالیت تشکیلاتی و سازمان یافته در شبکه های اجتماعی مانند توئیتر علیه مردم و انقلاب که اخیرا مستندات آن هم در رسانه ها منتشر شد، برگی دیگر از حرکات منافقانه و ددمنشانه این گروهک منحوس و تروریستی است.

وحشی گری با عملیات مهندسی

اما به نظر من از جنایات وقیحانه و ضد انسانی منافقین مزدور یا به قول خودشان عملیات مهندسی در طول این سالها هر قدر که بیان شود، کم گفته شده است.

"عملیات مهندسی" اصطلاحی بود که منافقین به کار می بردند و طی آن اوج وحشی گری، قساوت قلب و ددمنشی خود را بروز می دادند. اقداماتی مانند: سر بریدن با تیغ موکت بری، سوزاندن، زنده زنده پوست صورت و بدن پاسداران را کندن، تنها بخشی از این جنایات هولناک است.

آنها چشم دیدن موفقیت های ایران اسلامی را در قضیه هسته ای نداشته و در ترور دانشمندان صنعت هسته ای همچون شهید علی محمدی، شهید شهریاری و شهید احمدی‌ روشن اسناد مختلف نشان می‌دهد که این گروهک در به ثمر نشاندن نقشه شوم دشمنان نقش ویژه‌ای را داشته است.

پولشویی در کشورهای اروپایی از طریق تأسیس سازمان های جعلی خیریه و حمایت از کودکان بی سرپرست ایرانی که درآمد آن به حساب مجاهدین خلق واریز و صرف دشمنی با ملت ایران می شود از دیگر خیانت های این گروهک است.

تروریست‌های منافق و حامیان آمریکایی آنها در میتینگ مختلف خود در پاریس خواستار اعمال تحریم‌های شدید تر علیه مردم ایران شدند.

از طرفی ارتباط سازمانی منافقین با صهیونیست ها، سعودیها و آمریکایی ها بر همگان روشن است، حمایت منافقین از فتنه گران سال ۸۸ و صدور دستور تشکیلاتی برای به آشوب کشاندن تهران در جریان فتنه ۸۸ و ضربه زدن به نظام و اموال عمومی و مردم بی گناه از دیگر اقدامات این گروهک تروریستی است.

آمار ترورهای صورت گرفته توسط این گروهک و همراهانش به بیش از ۱۷ هزار نفر در دههٔ ۶۰ می رسد، سازمان تروریستی مجاهدین خلق در نشریه مجاهد و در گزارش کار یک ساله از خرداد ۶۰ تا ۶۱ در سال اول اقدام مسلحانه، تعداد ترورها را ۱۲ هزار نفر و در سال دوم یعنی ۶۱ تا ۶۲ تعداد ترور ها را ۷ هزار نفر اعلام کرده بود.

دامنه بسیاری از ترور های این گروهک از نوع کور بود که در آن هر کس که عکسی از امام یا ظاهری شبیه پاسدارها و تیپ به اصطلاح مذهبی داشت، مورد ترور قرار می گرفت.

با این آمار، به طور قطع مجاهدین خلق یکی از هولناک ترین سازمان‌های تروریستی در جهان است، اما باید به نکته هم اشاره کرد که چندی پیش بالاخره مرگ مسعود رجوی این جنایتکار ملعون تایید شد.

به نظر می رسد رجوی شیطانی‌ترین موجودی بود که یک لباس انسان‌نما به تن داشت، او تشکیلاتی آهنی ایجاد کرد که اراده انسان‌ها را در هم شکست و آن‌ها را به یک روبات تبدیل کرد، شاید برای جوانان اکنون خیلی عجیب باشد که فردی عضو سازمان باشد و جرات نداشته باشد بپرسد رجوی‌ کجاست؟ و اصلاً زنده است یا مرده؟

حتی زمانی که مسئول دستگاه اطلاعات سازمان عربستان رجوی را مرحوم می‌خواند، کسی نمی‌تواند به خودش اجازه دهد که از زنده بودن یا مرده بودن رجوی سوال کند، چه برسد به اینکه چرا اطلاعات یک فرد عربستانی بیشتر از ماست؛ این نشان می‌دهد تشکیلات مجاهدین تشکیلاتی عجیب و غریب است که اعضایش حق انتخاب، به جای خود، حتی حق سوال درباره زنده بودن یا مرده بودن رئیس‌شان را ندارند.

مریم رجوی، بعد از سال‌ها لاپوشانی مرگ مرموز سرکرده مجاهدین مسعود رجوی، ۲۱ تیرماه ۹۸ با نصب بیلبوردی در زندان مانز آلبانی، موسوم به اشرف ۳، خبر مرگ او را تایید کرد.

قطع به یقین، با اطلاع‌رسانی خبر مسرت‌بخش مرگ مسعود رجوی، خانواده‌های قربانیان تروریسم رجوی و همچنین خانواده‌های دردمند و رنجدیده از ظلم و جور سرکرده مجاهدین خلق شادمان شدند.

بر این اساس، روز جمعه هفته پیش تصویری در شبکه‌های اجتماعی از مراسم گروهگ منافقین منتشر شد که بیانگر تایید اخبار مربوط به مرگ «مسعود رجوی» سرکرده این گروهک بود؛ خبری که چند سال است در محافل مختلف مطرح می‌شود و کارشناسان متعدد در این زمینه به تحلیل چگونگی مرگ او پرداخته‌اند، اما هیچ‌گاه توسط منافقین تایید نشده تا اینکه سرانجام تصویر اخیر منتشرشده در فضای مجازی بیانگر اعلام رسمی مرگ او شد.

حسین شعبانی
انتهای پیام/