علی نجفی در گفتگو‌ با خبرنگار صبح توس اظهار کرد: با توجه به توسعه فضای مجازی و چالش هایی که گاه و بی گاه شاهد آن هستیم، عوامل سازمان سیما و منظر شهرداری ابتکاری را به خرج دادند تا از ظرفیت فضای مجازی در جهت اقدامات خداپسندانه و همکاری بیشتر مردم با شهرداری استفاده شود.

وی افزود: شرایط دمایی امسال بسیار شرایط مطلوبی نیست و از لحاظ طول دوره به این دوره طولانی را در شهر نیشابور شاهد نبوده ایم و این شرایط دمایی مشکلاتی را برای فضای سبز بوجود خواهد آورد.

شهردار نیشابور تاکید کرد: سازمان سیما و منظر در جهت حفظ فضای سبز برنامه ریزی را انجام داده است تا از ظرفیت فضای مجازی استفاده کند.

وی بیان کرد: این چالش با عنوان « هر شهروند یک سطل آب» در جهت کمک به فضای سبز شهرداری شروع خواهد شد و انتظار است که مردم فهیم نیشابور در این چالش شرکت کنند.

نجفی ابراز کرد: در این چالش شهروندان با آبیاری درختان و فضای سبز پیرامونی خود و انتشار عکس ها و فیلم های آن در شبکه های اجتماعی تلاش می کنند تا از خشکیدن درختان در هوای گرم امسال جلوگیری کنند و دیگران را به این کار ترغیب کنند، اگر از این کمپین استقبال شود قطعا در صرفه جویی آب تاثیر خوبی خواهد داشت و می تواند با آبیاری هدفمند فضای سبز بهتری را در شهر شاهد باشیم.

وی گفت: انتظار است رسانه ها و فضای مجازی در گسترش این کمپین به شهرداری و فضای سبز کمک کنند.

انتهای پیام/