به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه شهرستان رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته  مسجد علی ابن ابی طالب شهر رشتخوار با تبریک هفته بهزیستی و گرامیداشت چهلمین سالروز برپایی نماز جمعه در کشور با تاکید بر اینکه ما باید امروز قدردان خانواده شهدا و جانبازان باشیم، گفت: باید جهت گیری های انقلابی در کشور حمایت شوند، داشتن روحیه انقلابی باعث پیشرفت کشور در زمینه های مختلف است.

وی در ادامه افزود: ما امروز در شرایطی قرار داریم که قابل توجه دشممن و استکبار جهانی قرار گرفته ایم، باید دست از پا خطا نکنیم و در تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری غافل نشویم.

وی همچنین با تاکید بر اینکه نتیجه حمایت از جریانات انقلابی به ماندگاری انقلاب کمک می‌کند، اظهار داشت: شتاب در پیشرفت کشور و زحمات و تلاش جوانان عزیزمان در عرصه های مختلف امروز نتیجه داد، امروز از نتایج و محصولات جوانان در کشور استقبال می‌شود.

حجت السلام جهانشیری افزود: ما اگر امروز ایستادگی و مقاومت کنیم، طبق فرمایشات امام راحل، و رهبر معظم انقلاب قطعا نتیجه خواهیم گرفت.

خطیب نماز جمعه شهرستان رشتخوار در پایان با اشاره به حرکت خبیثانه انگلیس در توقیف نفتکش ایرانی گفت: انگلیسی های خبیث که در ظاهر بحث پایبندی به تعهدات برجام را دنبال می‌کنند، با جسارت نفتکش ایران را متوقف کردند، انگلستان با نزدیک کردن خود به آمریکا به دنبال پیشبرد اهداف خود است.

انتهای پیام/