ابراهیم بلقان آبادی در گفتگو با خبرنگار صبح توس اظهار کرد: در رشته شنا ۵ تیم و به تعداد ۲۵ نفر در دو رده سنی متولدین ۸۴ و ۸۵ در مجموعه ورزشی شهید خادم الشریعه به رقابت پرداختند که در نهایت علی حیدری مقام اول ، علی شکیبی و معراج خدادادی مقام دوم و مهرزاد سپهریان و علی صداقت مقام سوم را کسب کردند.

وی افزود: همچنین مسابقات در رشته ووشو که با حضور پنج تیم شرکت کننده در رده های سنی نونهالان و نوجوانان برگزار گردید که نتایج تیمی مسابقات، تیم باشگاه قدمگاه برادر امامیان مقام اول تیم باشگاه برادران قرائی مقام دوم و تیم سلامت مقام سوم المپیاد را کسب کردند.

مسئول تربیت بدنی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیشابور ادامه داد: در رشته کاراته با حضور چهار تیم شهرستان و تعداد ۷۰ نفر شرکت کننده در رده سنی نونهالان نوجوانان و جوانان برگزار شد که نتایج تیمی به شرح ذیل می باشد باشگاه آوای رزم به مربیگری کابلی و غلامی مقام اول، فنون شرقی استاد قنادان مقام دوم و استاد نظری مقام سوم را کسب کردند.

وی بیان کرد: در فوتسال با حضور شش تیم به نام های مقاومت نیشابور ، خوشاب سبزوار، درود، استقلال نیشابور و پایگاه  مقاومت بسیج نبی اکرم (ص)برگزار شد  به ترتیب مقاومت نیشابور، خوشاب سبزوار مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

بلقان آبادی ابراز کرد: همچنین در مسابقات کشتی که با حضور ۴۰ شرکت کننده برگزار شد ، نواحی عمار یاسر و نیشابور مقام های برتر را بدست آوردند.

وی اظهار کرد: در مسابقات ورزشی در بخش خواهران در رشته والیبال در رده سنی بزرگسالان تیم عطار ، تیم پوریای ولی و تیم شهید صدیقی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند و همچنین در رده سنی جوانان تیم امید عطار،  تیم آزاد الف و تیم ب ازاد مقام های اول تا سوم را کسب کردند. در رده سنی نوجوانان تیم آزاد، صدیقین و عطاربه ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.

مسئول تربیت بدنی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیشابور افزود: در مسابقات تنیس روی میز خواهران نیکو منش ،نعیم پور، سخایی مقام های اول تا سوم را کسب کردند و در مسابقات آمادگی جسمانی رده سنی زیر ۲۰ سال خواهران یگانه دهنوی و زهرا دهنوی و فاطمه محمودآبادی مقام های اول تا سوم را توانستند کسب کردند همچنین در رده سنی بالای ۲۰ سال خواهران دستجردی ،صدیقی و دهنوی مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

وی خاطرنشان کرد: در مسابقات دومیدانی سنین زیر ۲۰ سال خواهران یگانه دهنوی، فاطمه حبیبی و هانیه دهنوی مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند و در رده سنی بالای ۲۰ سال خواهران مائده دستجردی سمیه تقی آبادی مقام های اول و دوم را توانستند کسب نمایند.

بلقان آبادی گفت: در مسابقات جودو تیم های نیشابور مشهد و سبزوار به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند و در مسابقات تیراندازی با کمان رشته ریکرو ابراهیم آبادی، ناصری و سعادتی مقام اول تا سوم را کسب کردند همچنین در رشته کامپوند کاشفیان ،زروندی و صالح آبادی مقام‌های اول تا سوم را توانستند کسب کنند‌.

وی ادامه داد: در رشته تیراندازی با تفنگ در رده سنی نوجوانان خواهران امین پور، دهنوی و نصر مقام اول تا سوم را توانستند از آن خود کنند همچنین در تیراندازی با تپانچه در قسمت نوجوانان خواهران فخاری ، بکائیان و دستجردی مقام اول تا سوم را کسب کردند و در تیراندازی با تفنگ و در سنی بزرگسالان شادکانی، دستجردی، ناصری مقام اول تا سوم را توانستند کسب کنند.

مسئول تربیت بدنی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیشابور گفت: در تیراندازی رده سنی بزرگسالان خواهران کریمداد ، دهنوی و قشقایی مقام اول تا سوم را کسب کردند.